Każdego roku, przełom stycznia i lutego jest ważnym czasem dla maturzystów, ponieważ wówczas odbywają się bale studniówkowe.
19 stycznia odbyła się między innymi studniówka maturzystów z Zespołu Szkół Technicznych.
"Ten dzisiejszy wieczór na pewno będzie magiczny, ale pamiętam Was, kiedy 1 września 2019 roku przyszliście do Zespołu Szkół Technicznych, a dziś stoją przed nami piękne kobiety i przystojni mężczyźni. Te 4 i pół roku w szkole to wspaniały czas, to czas, który na pewno zapamiętacie, bo czas szkoły średniej pamięta się najdłużej i najtrwalej. Wierzę, że egzamin maturalny to taka przygoda, taka wisienka na torcie i wierzę, że go fantastycznie zdacie. Za każdym razem, kiedy przywoziłam wyniki egzaminów zawodowych - byłam z Was bardzo dumna, bo sztuką jest zdać egzamin zawodowy. 75% egzamin praktyczny i 50% egzamin pisemny, więc czym jest przy tym matura? Na pewno sobie poradzicie. W ten magiczny wieczór życzę Wam wspaniałej zabawy"
-powiedziała maturzystom dr inż. Hanna Mierzejewska, Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych.
Poniżej zdjęcia.
Wkrótce opublikujemy materiały ze studniówki Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych oraz Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. K. Wiłkomirskiego, które odbyły się również 19 stycznia.
Łukasz Nosarzewski












































![Finał Jarmarku Bożonarodzeniowego. Za nami wspólna wigilia elblążan [WIDEO] Finał Jarmarku Bożonarodzeniowego. Za nami wspólna wigilia elblążan [WIDEO]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-final-jarmarku-bozonarodzeniowego-za-nami-wspolna-wigilia-elblazan-wideo-1765123136.jpg)



![Jarmark Bożonarodzeniowy w Elblągu. Co się będzie działo? [PROGRAM] Jarmark Bożonarodzeniowy w Elblągu. Co się będzie działo? [PROGRAM]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-jarmark-bozonarodzeniowy-w-elblagu-co-sie-bedzie-dzialo-program-1763919684.jpg)


Napisz komentarz
Komentarze