Już po raz 11. w Hali Sportowo-Widowiskowej przy Al. Grunwaldzkiej odbyła się akcja „Stop zwolnieniom z wf-u”, której celem jest zachęcenie młodzieży do aktywnego uczestnictwa w zajęciach ruchowych. Pokazowe zajęcia z uczniami poprowadził już trzeci rok z rzędu Waldemar Legień, dwukrotny mistrz olimpijski w judo, który na co dzień mieszka we Francji. W tym roku w zajęciach stop zwolnieniom z wfu wzięło udział 160 uczniów z 17 elbląskich szkół podstawowych. Przypomnijmy, że zajęcia "Stop zwolnieniom z wf-u" tradycyjnie poprzedza Judo Camp, który odbywa się na początku stycznia.
Data dodania:
04.01.2024 15:33
WIĘCEJ OD EXPRESS ELBLĄG:
Przejdź do kategorii
Komunikaty Rabaty Express Elbląg Poleca Klub Przyjaciół Elbląga Retro tv 20 lat temu Elbląg na dużym ekranie Na sygnale Tym żyje internet Moto Express Pieniądze elblążan Teraz w Elblągu Polityka Inwestycje Elbląski Facebook Elbląski Instagram SPORT Teraz w regionie Polska i Świat Produkcja Audycje KULTURA PODCAST DLA FIRM - reklama lokalna Promocja Polityki Spójności Unii Europejskiej BIZNES PRZY STOLE - wszystko dla PrzedsiębiorcyPRZECZYTAJ TAKŻE
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze