Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Teraz mogą w pełni rozwinąć artystyczne skrzydła

Liceum Plastyczne w Gronowie Górnym dzięki środkom Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Powiatu Elbląskiego doposażyło w specjalistycznych sprzęt 3 pracownie artystyczne: technik druku artystycznego do druku wklęsłego, pracownię graficznej oraz pracownię fotografii i filmu.

Nowa, komfortowa przestrzeń to dla uczniów ogromne wsparcie i motywacja do dalszego poszerzania swoich umiejętności plastycznych.

Reklama

Koszt wyposażenia pracowni to 216 tys. zł. 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: KosmitaTreść komentarza: A czy to ma jakieś znaczenie, kto jakiej jest narodowości? Takich magików polackiego pochodzenia jest od groma, co to dziwnie się zachowują na drodze.Data dodania komentarza: 6.06.2025, 12:59Źródło komentarza: S7: Bez ważnych badań technicznych i pod prąd [NAGRANIE]Autor komentarza: KikiTreść komentarza: Dlaczego nie piszecie,jakiej byl narodowośći?.Data dodania komentarza: 6.06.2025, 11:49Źródło komentarza: S7: Bez ważnych badań technicznych i pod prąd [NAGRANIE]Autor komentarza: Wypuscie mnie ja dusze sieTreść komentarza: Pani Agnieszko, Jeżeli pani to czyta to prosze o swoją starszą wersje siebie na dniach elbląga prosze ;)Data dodania komentarza: 5.06.2025, 18:33Źródło komentarza: Dni Elbląga 2025. Wiemy, kto wystąpiAutor komentarza: Karolus elektusTreść komentarza: A po co mu preawo jazdy?Data dodania komentarza: 5.06.2025, 17:57Źródło komentarza: Zderzenie pojazdów na Mazurskiej. Sprawca straci prawo jazdyAutor komentarza: KosmitaTreść komentarza: Taki wstyd, taki wielki wstyd dla Elbląga. Łobuz JEDEN! Że też takiego ziemia nosi, a w dyby na tydzień i łajnem twarz wysmarować i dupsko obić! Na najbliższym posiedzeniu Rady Miasta należy podjąć uchwałę, o wymazaniu nazwiska łobuza ze wszelkich miejskich dokumentów ewidencyjnych, łącznie ze spaleniem publicznym jego metryki urodzenia. Tak dla przykładu, bandyta niemyty.Data dodania komentarza: 5.06.2025, 16:20Źródło komentarza: Elblążanin narozrabiał w Stegnie. Grozi mu do 5 latAutor komentarza: KosmitaTreść komentarza: Panie MECENASIE, co znaczy określenie "GRUBOOOO" w kontekście tego zdarzenia?Data dodania komentarza: 5.06.2025, 10:36Źródło komentarza: Honda z ulicy Kościuszki na policyjny parking. Kierowcy grozi do 5 lat
Reklama