Zobacz zdjęcia. W 11 zespołowej lidze koszykówki 3x3 każdy mecz to okazja na dobra zabawę i rywalizację. Jednak oprócz zwykłej frajdy ważne są także nagrody. A te przyznawane są za trzy pierwsze miejsca w tabeli po 10 rozegranych turniejach.
Pojedynek o 5 miejsce przypadł Amatorom, którzy ograli Dinosaurs Pro. Drugie pozycje w grupach zajęli Żniwiarze i My Tylko Pobiegać. W bezpośrednim spotkaniu o trzecią lokatę lepsi okazali się ci pierwsi i to oni wydaje się są najbliżej brązowych medali. Wicemistrz z poprzedniej kampanii ma bowiem w tabeli głównej 9 punktów więcej od tego rywala.
Kwestia złotych medali jest nadal otwarta, z racji ciekawej rywalizacji dwóch najlepszych ekip. W finale turnieju ABC ograło Stalowych i ma teraz cztery punkty przewagi nad konkurentem w grze o miano najlepszego amatorskiego zespołu w mieście. A to sprawia, że kolejne dwa turnieje będą bardzo atrakcyjne.
Sponsorem rozgrywek jest firma WAiTW
Szczegóły dostępne są na mosir.elblag.eu
Tekst i fot. MOSiR



![Elbląg śpiewał z Dawidem Kwiatkowskim [GALERIA ZDJĘĆ] Elbląg śpiewał z Dawidem Kwiatkowskim [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-elblag-spiewal-z-dawidem-kwiatkowskim-galeria-zdjec-1777794546.png)
![Elbląg w biało-czerwonych barwach. Tak mieszkańcy uczcili Dzień Flagi [GALERIA ZDJĘĆ] Elbląg w biało-czerwonych barwach. Tak mieszkańcy uczcili Dzień Flagi [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-elblag-w-bialo-czerwonych-barwach-tak-mieszkancy-uczcili-dzien-flagi-galeria-zdjec-1777794947.png)







Napisz komentarz
Komentarze