- Do 27.12 odholowaliśmy już 18 pojazd na parking strzeżony na koszt jego właściciela – informuje Straż Miejska w Elblągu na swoim profilu FB.
Przypominamy, że zarówno kupując pojazd jak i go sprzedając, mamy obowiązek udać się z umową do odpowiedniego urzędu, w tym przypadku do Wydziału Komunikacji UM w Elblągu.

Napisz komentarz
Komentarze