Była godzina 8.55 w niedzielę, gdy policyjny patrol prewencji został skierowany przez dyżurnego na ul. Słoneczną. Tam, miało dojść do uszkodzenia domofonu w drzwiach prowadzących na klatkę schodową. Na miejscu policjanci nie zastali już sprawcy, ale ustalili jak wygląda i w co był ubrany. Kilkaset metrów dalej natknęli się na mężczyznę odpowiadającego rysopisowi, który z kolei widząc radiowóz zaczął uciekać. Policjanci dogonili go i zatrzymali.
Okazał się nim być 53-latek. Mężczyzna nie był w stanie powiedzieć co nim powodowało, że wyrwał panel domofonu wraz z kablami. Został zatrzymany w policyjnym areszcie. Szkodę wyceniono na kwotę 700 złotych. Mężczyzna odpowie więc za popełnienie przestępstwa. Może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.
kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu



![Bliskie spotkanie z tramwajem. 4-letnie dziecko trafiło do szpitala [FOTO] Bliskie spotkanie z tramwajem. 4-letnie dziecko trafiło do szpitala [FOTO]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-bliskie-spotkanie-z-tramwajem-wstrzymano-ruch-linii-2-i-4-foto-1778324877.jpg)
![„Nigdy więcej”. Dziś oddali hołd ofiarom obozu Stutthof [FOTO] „Nigdy więcej”. Dziś oddali hołd ofiarom obozu Stutthof [FOTO]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-nigdy-wiecej-dzis-oddali-hold-ofiarom-obozu-stutthof-foto-1778323313.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze