"Z powodu trudnych i niekorzystnych warunków atmosferycznych wynikających z opadającej i marznącej mgły na sieci tramwajowej tworzy się szadź, która uniemożliwia funkcjonowanie tramwajów. Przepraszamy za utrudnienia" - poinformowała dziś (9.12) spółka Tramwaje Elbląskie.
ŁN

Napisz komentarz
Komentarze