Międzynarodowy Dzień Wolontariusza jest wspaniałą okazją do podziękowania wszystkim tym, którzy poświęcają swój wolny czas i energię, by nieść pomoc innym. Robią to całkowicie bezinteresownie, często zapominając o swoich potrzebach.
Podczas uroczystej gali wręczone zostały nagrody w konkursach: „Barwy Wolontariatu", „Dziecięcy Piekarczyk" oraz Wolontariusz i Koordynator Roku Korpusu Solidarności. Przyznano także certyfikaty „Miejsce przyjazne wolontariuszom".
Elbląskie Stowarzyszenie Amazonek przyznało natomiast nagrody ,,Drzewko Zdrowia'' i ,,Jabłuszko Zdrowia'' za najlepsze hasło promujące profilaktykę i zdrowy styl życia podczas tegorocznego Elbląskiego Marszu Zdrowia.
ZOBACZ MATERIAŁ WIDEO:
WYNIKI:
Laureatkami konkursu „Barwy Wolontariatu” zostały:
- Marzena Maślińska (Szkoła Podstawowa nr 18 w Elblągu),
- Nadia Klach (Szkoła Podstawowa nr 18 w Elblągu),
- Małgorzata Czkuj (I Liceum Ogólnokształcące w Elblągu).
Miano „Dziecięcego Piekarczyka” otrzymała Marzena Maślińska, koordynatorka wolontariatu w Szkole Podstawowej nr 18 w Elblągu.
Wolontariuszem Roku Korpusu Solidarności 2022 została Katarzyna Cherek, a Koordynatorem Roku Korpusu Solidarności 2022 Małgorzata Dębicka.
Certyfikaty "Miejsce przyjazne wolontariuszom" otrzymały natomiast:
- Stowarzyszenie Inicjatyw Rodzinnych w Komorowi Żuławskim,
- Fundacja „Żółty Szalik” we Fromborku,
- Stowarzyszenie „Fabryka Dobra” w Elblągu.
Napisz komentarz
Komentarze