Polska delegacja zmierzała do Katynia, aby uczestniczyć w obchodach 70. rocznicy zbrodni katyńskiej. Dziś Elbląg uczcił 9 rocznicę Katastrofy Smoleńskiej.
Uroczystości rozpoczęły się o godzinie 12.00 od mszy św. w Kościele p.w. Wszystkich Świętych , następnie odbył się przemarsz z Kościoła pod Krzyż Katyński ulicą Agrykola, tam został odegrany hymn państwowy Rzeczpospolitej Polskiej, przemówienia okolicznościowe, apel pamięci i salwa honorowa oraz składanie kwiatów.
Łukasz Nosarzewski
































![Jarmark Bożonarodzeniowy w Elblągu. Co się będzie działo? [PROGRAM] Jarmark Bożonarodzeniowy w Elblągu. Co się będzie działo? [PROGRAM]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-jarmark-bozonarodzeniowy-w-elblagu-co-sie-bedzie-dzialo-program-1763919684.jpg)


Napisz komentarz
Komentarze