"Od poniedziałku 28 listopada 2022 r. do odwołania trwać będą prace modernizacyjne podjazdu dla osób z niepełnosprawnościami przy wejściu głównym do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu" - informuje szpital.
Wejście dla osób z niepełnosprawnościami możliwe będzie od strony SOR.

Napisz komentarz
Komentarze