Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama https://www.cmentarz.elblag.pl/

8 kolejka Elbląskiej Ligi Darta

W ósmej kolejce Elbląskiej Ligi Darta wzięło udział 15-cioro zawodników z 26 sklasyfikowanych. Jak na razie była to najlepsza frekwencja podczas aktualnego sezonu rozgrywek. Jak zwykle, tak i w tej rundzie nie obyło się bez niespodzianek i dobrych wyników.
8 kolejka Elbląskiej Ligi Darta

Najbardziej zaskoczył Krzysztof Wiśniewski, który po dobrej, równej grze zajął drugie miejsce w Lidze Pretendentów ustępując jedynie Adrianowi Lewandowskiemu. Zawiódł Piotr Michałek, jeden z pretendentów do podium w klasyfikacji końcowej, który zajął 5 miejsce w Lidze Pretendentów. W lidze The Best ELD najlepiej wypadł Grzegorz Polcyn, drugie miejsce zajął Kamil Kuzioła przed Dominikiem Łysiakiem, Przemysławem Pozorskim i Maciejem Kierbiedź. W następnej kolejce zawodów do The Best ELD awansują Adrian Lewandowski, Krzysztof Wiśniewski, Mirosław Nowosad i Agnieszka Lewandowska.
 

Już za niespełna 2 tygodnie, 3 grudnia, zostanie rozegrany Turniej Mikołajkowy Darta z bardzo atrakcyjnymi nagrodami, w którym udział mogą wziąć wszyscy chętni pod warunkiem zapisania się i zmieszczeniu w limicie miejsc, który jest ograniczony do 32 uczestników. Zapisy na zawody są pod linkiem https://www.facebook.com/shanghaielblag. Organizatorzy zapraszają również kibiców.
 

Kolejne zawody Elbląskiej Ligi Darta zostaną rozegrane 27 listopada od godz. 16.00  w pubie Biblioteka PUBliczna przy ulicy Rybackiej 30b w Elblągu.

--patronat medialny--


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: DawidTreść komentarza: Było to w październiku a mamy grudzień dopiero poszukujecie . 🫣Data dodania komentarza: 6.12.2025, 12:41Źródło komentarza: Widziałeś to? Policja w Elblągu szuka świadkówAutor komentarza: ElblążankaTreść komentarza: Po co wszystko ciągle przeliczać na pieniądzeData dodania komentarza: 5.12.2025, 23:21Źródło komentarza: Świąteczny Elbląg na żywo w całej Polsce. Sobotnia atrakcja na jarmarkuAutor komentarza: 1505 tedTreść komentarza: Jak można prosić redakcję rozumiem sens reklam kwestia utrzymania, ale pod filmem który publikuje Policja to już przesada. Wiele osób przewinie dalej ,co nie pomoże w rozpoznaniu. Przemyślcie proszę.Data dodania komentarza: 5.12.2025, 17:22Źródło komentarza: Znasz ich? Są poszukiwani przez policję. Zobacz nagranie [WIDEO]Autor komentarza: E.Treść komentarza: Tyle kamer i nic.nie pomogło.Data dodania komentarza: 5.12.2025, 12:40Źródło komentarza: Widziałeś to? Policja w Elblągu szuka świadkówAutor komentarza: PatologiaTreść komentarza: Panie Prezydencie Missan.dlaczego policja w Elblągu jest tak bardzo slaba.przyjezdza na interwencję po 23 do rodziny patologicznej.ktora nadużywa alkohol.robia imprezy alkoholowe.policja przyjeżdża do nich nie wystawiając żadnego mandatu.odjezdza a ci sobie balanguja.uzywajac wulgarne słowa.krxtczac przy piciu nie dając sąsiadom spać.a jak im się zwraca uwagę to pijani pryskaja gazem łzawiącym na sasiadow.impreza pomimo.przybycia policji trwała do 02.30..widac policja pozwala tej patologii na takie numery skoro nie wypisują nawet mandatu.a ci się śmieją i z sąsiadów i z policji.niestety skoro tak się dzieje będziemy kierować ta sprawę do komendy wojewódzkiej policji w Olsztynie.ci.ludzie mieszkają na ul.kosciuszki.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 17:59Źródło komentarza: Niechlubny rekordzista zatrzymany na ZatorzuAutor komentarza: ElblazaninTreść komentarza: Nie dobrze się dzieje z pracą policji w Elblągu.patologia rodziny na ul Kościuszki urządza sobie uczty alkoholowe z nie cenzuralnymi slowami i zachowaniami huliganskimi po godz.23 .30 łamiąc tym samym ciszę nocną.inni przez nich nie mogą dość we własnym mieszkaniu spokojnie.a jak się im zwraca uwagę to używają bezczelnie gaz łzawiący do sąsiada.policja przyjechała na interwencję i odjechała a oni jeszcze do 2.30 mieli imprezę olewając policje.widaz że policja elbląska jest bezradna wobec patologii rodzin nadużywających alkohol.a gdzie są mandaty grzywny? Sprawa w końcu trafi do.komendy wojewódzkiej w Olsztynie.skoro Elbląg jest bezradnyData dodania komentarza: 4.12.2025, 14:20Źródło komentarza: Tu nie wjedziesz. Lista zamkniętych ulic w Elblągu
Reklama