Na mediach społecznościowych pojawiła się zapowiedź dzisiejszego odcinka:
To już 4 Kuchenne Rewolucje Magdy Gessler w Elblągu. Restauratorka zaczęła w naszym mieście od "Viki Lektiko", które zmieniła na "Szprotę", następnie "Figaro" na "Duchówkę", za 3 razem "Złotą Kurę" w "Złote Jajo". Pod pierwszą rewolucją Magda Gessler się nie podpisała, zupełnie inaczej było już za drugim i trzecim razem. Jak będzie tym razem?
ŁN

Napisz komentarz
Komentarze