Elbląg: 3-miesięczne dziecko ze złamaniami trafiło do szpitala. Ojciec trafił do aresztu!

  • 22.01.2019, 09:47 (aktualizacja 22.01.2019 10:51)
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Elbląg: 3-miesięczne dziecko ze złamaniami trafiło do szpitala. Ojciec trafił do aresztu! fot. pixabay
15 stycznia br. do szpitala w Elblągu z licznymi złamaniami trafił 3-miesięczny chłopiec, policja do tej sprawy zatrzymała 29-letniego mężczyznę - ojca chłopca.

3-miesięczny chłopiec trafił w tamtym tygodniu do szpitala z licznymi złamaniami, teraz specjalnie powołany biegły z medycyny sądowej określi w jaki sposób chłopiec doznał obrażeń.

"Chłopiec doznał złamań rąk i nóg, złamania są wieloczasowe, czyli pochodzą z różnego okresu''

- powiedział nam Jakub Sawicki, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

"29-letni mężczyzna był wcześniej notowany za przestępstwa narkotykowe"

- dodaje Jakub Sawicki.

Jak powiedział w rozmowie z nami komisarz Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji policja do tej sprawy zatrzymała 29-letniego mężczyznę, ojca 3-miesięcznego chłopca.

29-latek nie przyznaje się do winy, wobec podejrzanego zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

"29-letni mężczyzna usłyszał zarzuty, grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności"

- dodaje w rozmowie z nami komisarz Krzysztof Nowacki.

Policja zaznacza, że sprawa jest rozwojowa, na tym etapie mężczyzna usłyszał zarzuty znęcania się nad dzieckiem oraz nad kobietą, zarzuty mogą ulec jeszcze zmianie.

Do tematu będziemy wracać.

Łukasz Nosarzewski

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Smutny
Smutny 26.01.2019, 15:59
Tak,,wszyscy go znają z dobrej strony,,??? Śmieszne.. bydle i tyle ,,w calej sprawie dziecka szkoda,,ono też czuje,,może co niektórzy nie wiedzą tego...dla mnie to ten Bydlak!!!!Jest najgorszy na świecie,,,i tyle,,aż się płakać chce,,,menda jest ze Sztumu.
Kasia
Kasia 25.01.2019, 06:59
Troche to dziwne tyle zlaman a po 7 dniach dziecko zostaje wypisane ze szpitala w stanie dobrym, po za tym dlaczego nie bylo zadnych siniakow oprocz jednego malego ? Moim zdaniem media troche koloryzuja znam ta rodzine to nie jest zadna patologia nie moge w to uwierzyc. Ojciec naprawde kochal bardzo to dziecko i sie nim opiekowal, moze mu ono wypadlo z rąk? Zachodzi rowniez prawdopodobienstwo ze maluszek mial od urodzenia wrodzoną lamliwosc kosci a rodzice o tym nie wiedzieli. Ludzie nie osadzajcie do puki nie bedzie wyroku sądu.
niewiadome
niewiadome 22.01.2019, 22:50
coś tu jest nie tak znam ojca dziecka i nie to żebym go bronił czy oskarżał ale bywałem u człowieka w domu gdy opiekował sie pierwszym dzieckiem z byłą partnerką nie wyszło ale syna wychowywał z pełnym oddaniem jak prawdziwy ojciec nie wieszajcie psów na człowieku podejrzany a nie winny sąd jest od wymierzania kary jesli to on powiesić ale jak to nie był ojciec dziecka to dajcie sie człowiekowi bronic
Uwaga TVN
Uwaga TVN 23.01.2019, 10:44
Dzień dobry, przygotowujemy reportaż na ten temat. Proszę o kontakt z redakcją Uwaga! TVN. Tel: 502 555 087 lub mail: [email protected]
Wiem lepiej
Wiem lepiej 23.01.2019, 10:07
Został aresztowany, gubił się w zeznaniach, bez podstaw sąd by go nie aresztował na 3 miesiące.
cccc
cccc 23.01.2019, 08:30
sam jestem ciekaw komu teraz wierzyć?
plakacsiechce
plakacsiechce 22.01.2019, 22:40
W glowie sie nie miesci... mam nadzieje ze chlopaki spod celi wymierza sprawiedliwosc
Betti
Betti 22.01.2019, 20:52
A gdzie mama dziecka
Zenek
Zenek 22.01.2019, 16:27
Oj ! nalyka sie spermowitu.
Elblazanin
Elblazanin 22.01.2019, 15:24
Jak dla mnie to teraz powinniśmy ujawnić śmiało imię i nazwisko ojca... Reszta zadzieje się sama...
Prawnik
Prawnik 22.01.2019, 15:00
Same wulgaryzmy cisną się na usta. Mam nadzieję, że zarzuty ulegną zmianie - na usiłowanie zabójstwa!
Darek
Darek 22.01.2019, 14:37
Co za sku....... petak je....
123
123 22.01.2019, 14:11
ludzie spokojnie, trafi do takiej celi,że sam będzie prosił o szybszy i mocniejszy wpie***l ... ;)
Gość
Gość 22.01.2019, 13:41
Z jakiej ulicy?
Gosc
Gosc 22.01.2019, 13:13
Co za parowa
Mama