Już niedługo, coraz bliżej...

  • 06.08.2019, 15:48
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Już niedługo, coraz bliżej... fot. OSP w Krzewsku
Wielkimi krokami zbliża się finał procesu wymiany naszego ciągnika siodłowego. Przez cały czas - od chwili przyjazdu do Krzewska - na Iveco prowadzone były mniejsze i większe prace. M.in. pojawiły się już wszystkie elementy uprzywilejowania pojazdu oraz uwielbiane przez miłośników "czerwonych samochodów" trąby - poinformowali strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Krzewsku.

 

- Kolejny raz dziękujemy naszym sponsorom! Bez Waszego wsparcia nie byłoby szans na wymianę poczciwego "Jelonka", bo - co warte uwagi - zakup został sfinansowany bez udziału środków Gminnych - Gmina Markusy obiecała nam w przyszłym roku zakup nowego samochodu pierwszo-wyjazdowego. 

- dodają strażacy z OSP w Krzewsku.

Do tematu powrócimy!

Źródło/Foto: OSP Krzewsk

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ekspres
Ekspres 08.08.2019, 13:51
Stary JELONEK niezawodny.Po co lepsze auto jak ta beczka dwa razy w roku wyjeżdża.Jelcz pali na dotyk a z Iveco rożnie bywa i jak coś się zepsuje o od razu serwis a to boli ojjj boli.Jak to mówią Reno i Iveco nie pojedziesz daleko....
OSP Żurawiec
OSP Żurawiec 09.08.2019, 10:49
Z takim podejściem, to wszystkie jednostki w kraju dalej jeździłyby do akcji Starami 244 i Żukami - tanie w serwisie i palą na dotyk. Kto nie idzie do przodu, ten się cofa - brawo dla strażaków z Krzewska i sponsorów, że nie jest im obojętne bezpieczeństwo mieszkańców.

Pozostałe