Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

Olimpia Elbląg 1:1 Górnik Polkowice."Sprawiedliwy remis" [ZDJĘCIA]

Olimpia Elbląg zremisowała w drugiej kolejce (1:1) z Górnikiem Polkowice. Olimpia Elbląg po dwóch kolejkach ma 4 punkty.

Autor: fot. Łukasz Nosarzewski

W 36 minucie Górnik Polkowice strzelił bramkę na 1:0, długo jednak nie cieszył się prowadzeniem, bo już 6 minut później Olimpia strzeliła bramkę wyrównującą. Bramkę dla Olimpii zdobył Miller.

- "W pierwszych 30 minutach nie mogliśmy uporządkować gry, kwintesencją była bramka dla przeciwnika, co cieszy to szybka odpowiedź. Obiektywnie sprawiedliwy remis"

- tak mówił po meczu Adam Nocoń, trener Olimpii Elbląg.

-"Mimo, że Górnik Polkowice jest beniaminkiem, to poziom tego zespołu jest wysoki, liga jest bardzo wyrównana"

- dodał Adam Nocoń.

Olimpia Elbląg po dwóch kolejkach ma 4 punkty. Już we wtorek,6 sierpnia (godz. 19) – Olimpia rozpoczyna rundę wstępną Pucharu Polski, w której zmierzy się z s ROW 1964 Rybnik, z kolei w sobotę, 10 sierpnia w 3 kolejce ligi Olimpia na wyjeździe zagra z Elaną Toruń.

Poniżej galeria zdjęć z meczu Olimpia Elbląg-Górnik Polkowice.

KOMENTARZE
Autor komentarza: GizmoTreść komentarza: stare dziadki na pociąg!!Data dodania komentarza: 17.05.2024, 22:25Źródło komentarza: Zderzenie na S7. Sprawcą 82-letnia kobietaAutor komentarza: BasiaTreść komentarza: No wreszcie coś dla każdegoData dodania komentarza: 17.05.2024, 21:19Źródło komentarza: Imprezy w maju i czerwcu. Co się będzie działo?Autor komentarza: Arek12@Treść komentarza: A może podajcie kto będzie treneremData dodania komentarza: 17.05.2024, 16:06Źródło komentarza: Startu liczby w SuperlidzeAutor komentarza: SIWYTreść komentarza: Dla wszystkich ludzi , którzy nie wierzą w zbieg okoliczności. doszło do pęknięcia wahacza , koło delikatnie się podwinęło i stracił stabilność i wylądował na dachu. Nie wiem jak ktoś miałby tam rozwinąć większą prędkość niż 35 na godzinę, więc to od razu można wykluczyć. Przyjrzyjcie się zdjęciom i lewemu tylnemu wahaczowi, widać, że koło jest nienaturalnie ułożone.Data dodania komentarza: 17.05.2024, 13:17Źródło komentarza: Dachowanie na NowowiejskiejAutor komentarza: Ja to kumamTreść komentarza: Fizyka po elbląsku..tak strzeliło że się grawitacja wystraszyła..co się dalej stało możemy tu przeczytać,bravo dla policyiData dodania komentarza: 16.05.2024, 23:53Źródło komentarza: Dachowanie na NowowiejskiejAutor komentarza: kkkTreść komentarza: Co za bzdura, jak by jechał powoli, to nie ma prawa się przewrócić. Poza tym, co robi na pasie do jazdy w przeciwnym kierunku?Data dodania komentarza: 16.05.2024, 18:36Źródło komentarza: Dachowanie na Nowowiejskiej