×

Przewoźnik wycofuje się z Elbląga. Będą utrudnienia w funkcjonowaniu komunikacji autobusów!

  • 17.07.2019, 22:24 (aktualizacja 17.07.2019, 22:32)
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Przewoźnik wycofuje się z Elbląga. Będą utrudnienia w funkcjonowaniu komunikacji autobusów!
Od 18 lipca 2019 poważne zakłócenia w funkcjonowaniu linii obsługiwanych przez Warbus sp. z. o. o. tj. nr 10, 11, 13, 17, 30 i 31

 

Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu Spółka z o.o. informuje, że w dniu dzisiejszym tj. 17 lipca 2019 r. około godziny 19.15 otrzymaliśmy informację od Dyrektora elbląskiego oddziału spółki WARBUS, że z dniem jutrzejszym zaprzestają świadczenia usług przewozowych na terenie Elbląga. Informacja ta została następnie potwierdzona pisemnie przez Prezesa Zarządu WARBUS sp. z o.o.

W związku z powyższym od jutra, 18 lipca wystąpią utrudnienia w funkcjonowaniu komunikacji autobusowej, na liniach obsługiwanych przez spółkę WARBUS tj. nr 10, 11, 13, 17, 30 i 31.

ZKM prowadzi działania mające na celu zminimalizowanie skutków zaistniałej sytuacji, aczkolwiek bardzo późne przekazanie informacji uniemożliwia nam całkowitą eliminację problemów. Na części linii pojawią się autobusy zastępcze (podmiejskie) z nietypową kolorystyką i niepełnym oznakowaniem. Linie 30 i 31 zaczną funkcjonować od około godziny 12..

Źródło: ZKM Elbląg

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Iveco
Iveco 19.07.2019, 08:59
Do goscia PRACOWNIK co dalej taki madry jestes kasy nie dostaniesz napewno
ewa
ewa 18.07.2019, 16:46
W Lublinie to samo.
Zlodziej
Zlodziej 18.07.2019, 15:38
Nie wycofal sie tylko zlodzieja pogonili
Byly kierowca
Byly kierowca 18.07.2019, 09:21
Tak humorystycznie- wyjezdziliscie tymi nadgodzinami godziny do konca przetargu poltora roku przed czasem
Byly pracownik
Byly pracownik 18.07.2019, 08:23
Do goscia pod liginem "Pracownik" idz jeszcze Jajka wyliz dyrektorowi bo to chyba Ty co po 16 godzin jezdziles? A moze ktos z rodzinki co??? Zabierali dowody od autobusow a synus policjant w zebach przywozil. NIE MAM NIC DO PILICJANTOW BRON BOZE. WYKONUJA CIEZKA PRACE
Pracownik
Pracownik 18.07.2019, 10:57
Żal d*pe sciska
Albert Pierrepoint
Albert Pierrepoint 18.07.2019, 08:17
Już od dawna piszę. Zkm to zbyteczny twór. Trzeba stworzyć jedną firmę przewozową a nie spółki,spółeczki i na dodatek z.o.o!
Kjo
Kjo 18.07.2019, 07:53
I po pieniadzach ludzie stracili duzo kasy Ponichtera w morde Ci napluc nic wiecej klamco premie dostaniecie po 200zl hmmm czy ktos to widzial???? Chyba nie
Ręce opadają na ciemnogród
Ręce opadają na ciemnogród 18.07.2019, 08:20
Jak ktoś głowę na *** zamienił, to później ma żal
Byly kierowca
Byly kierowca 18.07.2019, 07:20
A dobrze wam tak. Pracowaliscie po 340 godzin miesiecznie tepaki, a teraz wam za to nie zaplaca. Lamane byly wszystkie przepisy kodeksu pracy I ustawy I czasie pracy kierowcy, odpoczynki zamiast 11 godzin to wy mieliscie 5. Pytam sie kto, takze pracuje? Tylko tepaki. Przez takich ludzi jak wy w warbusie, kierowcy zarabiaja tak malo. Kazdy wiedzial o tym , ze robicie caly miesiac bez przerwy lacznie z zkm I nikt z tym nic nie robil. Sxkoda mi ludzi, ktorzy nieswiadomie z wami potencjalnymi mordercami jezdzili. Wy godzinnowcy
Albert Pierrepoint
Albert Pierrepoint 18.07.2019, 08:23
Trzeba było zgłosić to do inspekcji pracy.
kierowca Warbus
kierowca Warbus 18.07.2019, 06:53
Serdeczne podziękowania dla Pana dyrektora Orzecha z ZKM Elbląg który dopuścił do sytuacji taka jak jest dziś że wyjechała komunikacja zastępcza. Od lutego 2019r. było wiadomo że WARBUS ogłosił upadłość i w dużych miastach nie wykonuje już komunikacji miejskiej. Jeżeli w WARBUSie kierowcy jeździli po dwie zmiany, nie dostawali wypłaty na czas, co dekadę WARBUS otrzymywał karę ponad 10.000 zł za nieprawidłowości w świadczeniu usług to jakaś reakcja ze strony ZKM powinna już być..... tylko po co jak Pan dyrektor nawet teraz pewnie jest na urlopie. Co na to Pan Michał Górecki rzecznik prasowy ZKM Elbląg Sp. z o.o. Może warto w końcu pomyśleć nad zmianą dyrektora ZKM?????
...
... 18.07.2019, 05:18
Ponichtera Ty szmato oszuscie *** ludzie zapierd...... Po 16 godzin Ty ich oszukiwales jak Ci szmaciarzu nie wstyd do kosciola chodzisz z zona Ja sie pytam po co???? Modlac sie do Boga trzeba byc uczciwym oszuscie jak Ty chcesz ludziom w oczy spojrzec????
Pracownik
Pracownik 18.07.2019, 05:59
Obarczanie winą człowieka, który prowadził placówkę bez zadnych informacji z zarządu jest nie na miejscu, a tym bardziej podawanie jego danych personalnych.
Mam nadzieje, że poznam ścierwo piszące tego posta.
Adam
Adam 18.07.2019, 00:01
Jedziemy do obozu
Dajpanspokoj
Dajpanspokoj 17.07.2019, 23:19
JEśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze
1234
1234 17.07.2019, 23:07
Co to za zarząd że dopuszcza takich żeczy
.....
..... 17.07.2019, 22:45
Zarząd na pks i ich kierowców w szczególności psy wiesza a teraz im *** ratować mają
133
133 17.07.2019, 22:42
Komornik wszystko zabrał a ludzie bez wypłat piszcie całą prawdę
Milk
Milk 17.07.2019, 22:40
Pewnie o kasę chodzi!!
znajomy
znajomy 17.07.2019, 23:15
Komornik zajął im zajezdnie oraz autobusy

Pozostałe