Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Artykuły

Tajemnicze spotkanie w Weranda by Magdalena Sidoruk – wyjątkowy gość prowadząca program w TVN!
Tajemnicze spotkanie w Weranda by Magdalena Sidoruk – wyjątkowy gość prowadząca program w TVN!
Elbląg nie przestaje zaskakiwać wydarzeniami, które mogą realnie wpłynąć na życie mieszkańców. Już w sobotę, 22 marca 2025 roku o godzinie 13:00, w kultowym miejscu spotkań – Club Weranda by Magdalena Sidoruk przy ul. Wieżowej 21 na Starym Mieście – odbędzie się wyjątkowe wydarzenie dla osób, które chcą wzmocnić swoją pewność siebie i osiągnąć sukces zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowy. 20.03.2025 12:44    2
Jutro specjalna akcja policji
Jutro specjalna akcja policji
21 marca to kalendarzowy pierwszy dzień wiosny i znany każdemu uczniowi "Dzień Wagarowicza”. 20.03.2025 12:43    1
Bieg Nadziei. Razem dla najbardziej potrzebujących
Bieg Nadziei. Razem dla najbardziej potrzebujących
Już niebawem, w zielonym sercu Elbląga, odbędzie się coroczne wydarzenie, które łączy pasję do biegania z najpiękniejszą misją – pomocą dla potrzebujących. VI Bieg Nadziei to wyjątkowa okazja, by wziąć udział w charytatywnej inicjatywie na rzecz Elbląskiego Hospicjum. 20.03.2025 11:58
Elbląg samowystarczalny energetycznie?
Elbląg samowystarczalny energetycznie?
20 marca w Elbląskim Parku Technologicznym odbyła się konferencja poświęconą funkcjonowaniu i tworzeniu społeczności energetycznych. 20.03.2025 10:36
Praca w Elblągu. Pojawiły się najnowsze oferty
Praca w Elblągu. Pojawiły się najnowsze oferty
Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu opublikował dziś (20 marca) najnowsze nabory oraz oferty pracy. 20.03.2025 10:22
Dziś zaczęła się wiosna astronomiczna. Co będzie z pogodą?
Dziś zaczęła się wiosna astronomiczna. Co będzie z pogodą?
Nadejście wiosny zapowiada powrót bocianów. A te już do nas lecą lub doleciały. Dziś 20 marca początek wiosny astronomicznej, jutro – 21 marca – wiosny kalendarzowej. 20.03.2025 07:08
Metamorfoza z elblążanką trwa [FOTO]
Metamorfoza z elblążanką trwa [FOTO]
Pani Agnieszka z Elbląga ma za sobą kolejny etap "Metamorfozy", czyli naszego wspólnego projektu z ArtFusion Studio. Elblążanka w pierwszym etapie odbyła sesję coachingową z mentorką Izabelą Froelke. Teraz przyszedł czas na masaż Kobido. 19.03.2025 19:59    7
„Wysoczyzna Elbląska, której już nie ma” – tajemnicza wystawa w Bibliotece Elbląskiej (GALERIA ZDJĘĆ)
„Wysoczyzna Elbląska, której już nie ma” – tajemnicza wystawa w Bibliotece Elbląskiej (GALERIA ZDJĘĆ)
W Bibliotece Elbląskiej otwarto wyjątkową wystawę „Wysoczyzna Elbląska dawniej”, która przenosi odwiedzających w świat minionych epok. Ekspozycja, zorganizowana we współpracy z Parkiem Krajobrazowym Wysoczyzny Elbląskiej, prezentuje unikatowe pocztówki i mapy regionu, pochodzące ze zbiorów lokalnych kolekcjonerów. 19.03.2025 18:45
Elbasket jednak w play-off?
Koszykarze grają z Toruniem
Elbasket jednak w play-off?
Każdy może się pomylić. Media także. Wydawało się, że nasi koszykarze nie mają już szans na awans do play-off. Jednak porażka głównego rywala sprawiła, że mecz Energi Basketball Elbląg z Toruniem nie będzie tylko towarzyskim graniem. 19.03.2025 18:00
Przełom w elbląskiej onkologii. Miliony z KPO przekazane
Przełom w elbląskiej onkologii. Miliony z KPO przekazane
Szpitale onkologiczne z Warmii i Mazur otrzymały dodatkowe środki finansowe w ramach największego konkursu Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO) w obszarze ochrony zdrowia „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej oraz innych podmiotów leczniczych”. 19.03.2025 15:55
Parkingi w Elblągu. Jest apel Rzecznika Konsumentów
Parkingi w Elblągu. Jest apel Rzecznika Konsumentów
Paweł Rodziewicz, Miejski Rzecznik Konsumentów w Elblągu po prawomocnym wyroku sądu - korzystnym dla jego klienta wystosował apel do wszystkich przedsiębiorców, którzy zarządzają parkingami płatnymi na terenie Elbląga. "W ten sposób unikniemy konieczności wyjaśniania sobie tych kwestii na drodze postępowania sądowego" - dodaje Paweł Rodziewicz. 19.03.2025 15:16    1    2
Przeżyli koszmar, ich dom został zalany fekaliami (aktualizacja)
Przeżyli koszmar, ich dom został zalany fekaliami (aktualizacja)
6 lutego pewna rodzina z Pasłęka przeżyła we własnym domu koszmar. Zostali zalani fekaliami. 19.03.2025 14:11
Reklama
Reklama