14-latek w Elblągu strzelał w puszki, a trafiał w szyby
Policjanci wyjaśnili sprawę tajemniczych przestrzelin w szybach w jednej z elbląskich kamienic. „Snajperem” okazał się 14-letni chłopiec, który strzelał z wiatrówki do puszek. Straty jakich dokonał to blisko 5 tysięcy złotych. Za wszystko zapłacą rodzice. Chłopiec odpowie także przed sądem rodzinnym.
12.09.2019 11:09