Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Artykuły

Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Regent - unikalna jakość edukacji
Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Regent - unikalna jakość edukacji
Nabór na rok szkolny 2020/2021 w naszej międzynarodowej szkole podstawowej prowadzimy do klasy 1, 4 i 5 – w pozostałych klasach mamy, poza pojedynczymi miejscami (3 wolne miejsca do klasy drugiej), komplet uczniów. 10.05.2020 08:00
Niebezpieczna sytuacja na Żeromskiego. Motocyklista uniknął zderzenia i się przewrócił
Niebezpieczna sytuacja na Żeromskiego. Motocyklista uniknął zderzenia i się przewrócił
Dziś, 9 maja około godziny 12.30 na ulicy Żeromskiego doszło do nietypowego zdarzenia drogowego. 09.05.2020 13:06    2    3
19-latek, 21-latek oraz 15-latek zatrzymani.Udowodniono im już 15 włamań i kradzieży
19-latek, 21-latek oraz 15-latek zatrzymani.Udowodniono im już 15 włamań i kradzieży
Policjanci z Elbląga zatrzymali trzech podejrzanych o włamania i kradzieże na terenie miasta. Zatrzymani zostali mężczyźni w wieku 19 i 21 lat oraz 15-latek. Śledczy szacują, że mieli na swoim koncie nawet kilkadziesiąt czynów. Udowodniono im już 15 włamań i kradzieży. Policjanci odzyskali rowery, elektronarzędzia i sprzęt wędkarski. Wszystko można odebrać w komendzie. 09.05.2020 10:54    4
Nasz Elbląg [WIDEO]
Nasz Elbląg [WIDEO]
Zapraszamy do obejrzenia magazynu samorządowego "Nasz Elbląg". W tym odcinku powiemy m.in. o najważniejszych wydarzeniach tygodnia, obchodach 75. rocznicy zakończenia II Wojny Światowej oraz komu poświęcony jest obelisk w Parku Traugutta. Poniżej materiał filmowy. 09.05.2020 10:36
Wojewoda wstrzymał uchwałę o likwidacji Pogotowia Socjalnego w Elblągu
Wojewoda wstrzymał uchwałę o likwidacji Pogotowia Socjalnego w Elblągu
7 maja na wniosek Regionu Elbląskiego NSZZ Solidarność Wojewoda Warmińsko-Mazurski Pan Artur Chojecki stwierdził nieważność uchwały Rady Miejskiej Nr. XB/306/2020 z dnia 16 kwietnia w sprawie likwidacji Pogotowia Socjalnego w Elblągu. 09.05.2020 10:11
24-latek zatrzymany na Fromborskiej. Zatrzymał go policjant, który miał wolne
24-latek zatrzymany na Fromborskiej. Zatrzymał go policjant, który miał wolne
Policjantem się jest cały czas nawet gdy nie jest się w pracy… Udowodnił to w czwartek jeden z aspirantów elbląskiej komendy. Mężczyzna zauważył młodego chłopaka biegnącego od strony samoobsługowego sklepu, któremu spod kurtki wystawały czekolady. Po chwili zatrzymał mężczyznę. 09.05.2020 09:57    7
Akcja na Zawadzie, funkcjonariusze użyli łomów
Akcja na Zawadzie, funkcjonariusze użyli łomów
Pod koniec kwietnia funkcjonariusze olsztyńskiej Krajowej Administracji Skarbowej zatrzymali w Elblągu 6 nielegalnych automatów do gier hazardowych. 09.05.2020 09:41    5
Z bankowego konta elblążanki zniknęło prawie 20 tysięcy
Z bankowego konta elblążanki zniknęło prawie 20 tysięcy
Uwaga na nietypowe oszustwo. Doświadczyła go wczoraj mieszkanka Elblaga. Do kobiety zadzwonił mężczyzna podający się za pracownika banku i poinformował o próbie włamania na jej konto… 09.05.2020 09:22    2    1
Dachowanie na starej siódemce
Dachowanie na starej siódemce
Dziś, 9 maja około godziny 2.00 służby ratunkowe w Elblągu otrzymały zgłoszenie o wypadku na starej siódemce,na wysokości m.Nowina. 09.05.2020 02:50    2
ZUS w Elblągu otwarty, przyjął blisko 600 klientów!
ZUS w Elblągu otwarty, przyjął blisko 600 klientów!
W poniedziałek, 4 maja, przywrócona została bezpośrednia obsługa klientów w placówkach ZUS. Pracownicy przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa udzielali porad mieszkańcom regionu. Łącznie we wszystkich placówkach ZUS na Warmii i Mazurach obsłużono blisko 2 tysięcy osób. Aż 1347 klientów odnotował oddział ZUS w Olsztynie wraz z podległymi placówkami. W oddziale ZUS w Elblągu pracownicy przyjęli 577 osób. 07.05.2020 14:22    3
Powraca handel na Targowisku Miejskim
Powraca handel na Targowisku Miejskim
Od najbliższego poniedziałku tj. 11 maja br. zostaje ponownie otwarte Targowisko Miejskie w Elblągu, przy ul. Płk. Dąbka. Oznacza to, że rolnicy i sprzedawcy mogą ponownie rozpocząć handel od wtorku tj. 12 maja br. 07.05.2020 13:34    5
Opaski życia trafiły do elbląskiego szpitala
Opaski życia trafiły do elbląskiego szpitala
Innowacyjne na światową skalę rozwiązanie pomoże w opiece nad zakażonymi koronawirusem. PZU, we współpracy z Ministerstwem Zdrowia, przekazuje szpitalom tzw. opaski życia, które monitorują podstawowe parametry życiowe pacjentów i alarmują personel medyczny w przypadku zagrożenia. 07.05.2020 13:00
Reklama
Reklama