Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Artykuły

18-latek miał w aucie niebieskiego koguta, był pierwszy na miejscu zdarzenia, swojego zdarzenia
18-latek miał w aucie niebieskiego koguta, był pierwszy na miejscu zdarzenia, swojego zdarzenia
18-letni mężczyzna, który w lutym przy Grobli św. Jerzego uderzył w słup trakcji tramwajowej, miał w aucie „niebieskiego koguta”, a więc urządzenie stanowiące wyposażenie pojazdu uprzywilejowanego. Posiadanie w pojeździe takiego urządzenia jest wykroczeniem, za które 18-latek również został ukarany łączną grzywną przez sąd. 18.06.2020 15:25    2    1
Potrącenie rowerzystki na Płk Dąbka
Potrącenie rowerzystki na Płk Dąbka
Dziś, 18 czerwca około godziny 14.20 na ulicy Płk Dąbka, na przejściu dla pieszych doszło do potrącenia 51-letniej rowerzystki przez samochód marki nissan kierowany przez 64-letniego mężczyznę. 18.06.2020 15:10    2    1
Poszukiwany listem gończym
Poszukiwany listem gończym
Elbląscy policjanci poszukują mężczyzny, na którym ciążą prawomocne wyroki pozbawienia wolności. Mężczyzną jest: 44-letni Sławomir Marcinek. 18.06.2020 13:45    1
Niefrasobliwy 28-latek skazany
Niefrasobliwy 28-latek skazany
Pewien 28-latek, który zderzył się przy ul. Bema z innym pojazdem i kierował bez uprawnień odpowiedział za to przed sądem. Mężczyzna został ukarany grzywną w wysokości 2000 złotych oraz rocznym zakazem kierowania pojazdami. 18.06.2020 13:37    1    1
Tak robią pompki policjanci z Elbląga [WIDEO]
Tak robią pompki policjanci z Elbląga [WIDEO]
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Elblągu podjęli wyzwanie i dołączyli do akcji #GaszynChallenge, wspierając dzieci chore na SMA. Do dalszej pomocy nominowali Komendę Powiatową Policji w Sztumie oraz Komendę Powiatową Policji w Nowym Dworze Gdańskim. 18.06.2020 10:05    24    8
18 czerwca 1966 roku uroczyście otwarto nową salę teatru w Elbląskim Domu Kultury
18 czerwca 1966 roku uroczyście otwarto nową salę teatru w Elbląskim Domu Kultury
Czy wiesz, że 18 czerwca 1966 roku uroczyście otwarto nową salę teatru w Elbląskim Domu Kultury? 18.06.2020 08:00
Dachowanie na Placu Jagiellończyka
Dachowanie na Placu Jagiellończyka
W środę, 17 czerwca około godziny 23.10 na ulicy Plac Jagiellończyka pojazd marki opel kierowany przez 54-latka dachował. 18.06.2020 00:17    3    2
 Poszukujemy tych państwa
Poszukujemy tych państwa
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Elblągu poszukują pięciu wymienionych poniżej osób. Zostały one skazane przez sąd i mają do odbycia wyroki pozbawienia wolności. Są to: 17.06.2020 14:56    6    2
Abelard Giza w Elblągu
Abelard Giza w Elblągu
Przez jednych uwielbiany, przez innych wyszydzany - Elbląg. Stowarzyszenie Kulturalne Co Jest? po raz trzeci organizuje Festiwal Filmów Poniżej Poziomu oraz Fotogrę miejską, podczas których można spojrzeć na nasze miasto okiem uczestników, a właściwie ich kamer i aparatów. W tym roku hasło przewodnie to TU.Elbląg, a w jury konkursu - wyjątkowi goście. 17.06.2020 14:43    1
Były trener Olimpii Elbląg: Nie będę ukrywał, że żal jest
Były trener Olimpii Elbląg: Nie będę ukrywał, że żal jest
„Progres był zrobiony dzięki pracy zawodników i mojej, dlatego nie będę ukrywał, że żal jest. No ale co zrobić? Jest taka sytuacja finansowa. Więc jedno słowo tylko... jest mi na pewno przykro i szkoda....” - powiedział w rozmowie telefonicznej Adam Nocoń, szkoleniowiec, który wczoraj rozstał się z Olimpią Elbląg. 17.06.2020 14:29    2
Skorzystaj z bezpłatnej komunikacji miejskiej w Elblągu!
Skorzystaj z bezpłatnej komunikacji miejskiej w Elblągu!
Działa już pierwszy w mieście parking Park and Ride (P&R) na Placu Dworcowym. Rozwiązanie to polega na tym, że kierowca pojazdu pozostawionego na parkingu, po wniesieniu w biletomacie opłaty za postój, może bez ponoszenia dodatkowych kosztów korzystać z usług komunikacji miejskiej w czasie ważności wykupionego biletu parkingowego. 17.06.2020 14:19    4
20-latka jechała Płk Dąbka 118 km/h i pochwaliła się tym na portalu społecznościowym [WIDEO]
20-latka jechała Płk Dąbka 118 km/h i pochwaliła się tym na portalu społecznościowym [WIDEO]
Pewna 20-latka z Elbląga zamieściła na portalu społecznościowym film, na którym widać jak kierując samochodem, przekracza dozwoloną prędkość. Kobieta jedzie ul. Płk. Dąbka (ograniczenie do 50 km/h) z prędkością 90 km/h i szybciej. W pewnym momencie na liczniku auta pojawia się 118 km/h. 17.06.2020 11:11    25    2
Reklama
Reklama