Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Artykuły

Szpital Miejski w Elblągu z dofinansowaniem w czasie epidemii
Szpital Miejski w Elblągu z dofinansowaniem w czasie epidemii
Dziś, 24 czerwca została podpisana umowa o dofinansowanie projektu "Rozwój Specjalistycznych usług medycznych w sytuacji epidemiologicznej COVID -19 w Szpitalu Miejskim św. Jana Pawła II w Elblągu" ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 - Covid - 19. Umowę podpisali Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin oraz Dyrektor Szpitala Miejskiego św. Jana Pawła II w Elblągu Mirosław Gorbaczewski. 24.06.2020 13:11    2
Poszukiwana listem gończym Tumińska Regina
Poszukiwana listem gończym Tumińska Regina
Prokuratura Rejonowa w Elblągu za przestępstwo z art. 286§1, art. 209§1. poszukuje listem gończym TUMIŃSKĄ REGINĘ lat 52. 24.06.2020 12:09    1    5
Festiwal "Muzyka na Warmii i Żuławach" 2020
Festiwal "Muzyka na Warmii i Żuławach" 2020
Są różne powody, aby odwiedzić Warmię i Żuławy w lipcu tego roku. Piękne krajobrazy, unikatowe zabytki, gościnni mieszkańcy itd. Dla melomanów najważniejszy jest jeden –Festiwal „Muzyka na Warmii i Żuławach”, który odbędzie się w dniach 10-12 lipca. Już po raz siódmy spotkamy się w gotyckich kościołach regionu, aby wysłuchać smyczkowych dźwięków Polski, Europy i świata. Zadba o to, jak zawsze, Elbląska Orkiestra Kameralna, pod batutą maestro Michała Krężlewskiego. 24.06.2020 11:40    1
Zamech na rondzie [ZDJĘCIA]
Zamech na rondzie [ZDJĘCIA]
Rondo u zbiegu ulic: Robotnicza, Teatralna, Browarna i Nowa będzie nosiło nazwę Rondo Zamech. Pamiątkowa tablica już stoi, dziś (24 czerwca) o godz. 14:30 nastąpi jej uroczyste odsłonięcie. 24.06.2020 10:54    3
24 czerwca 1773 roku Rada Miejska zwróciła się z prośbą o rozebranie fortyfikacji miejskich
24 czerwca 1773 roku Rada Miejska zwróciła się z prośbą o rozebranie fortyfikacji miejskich
Czy wiesz, że 24 czerwca 1773 roku Rada Miejska zwróciła się z prośbą o rozebranie fortyfikacji miejskich? 24.06.2020 08:00
Biedroń w Elblągu: przywrócę mały ruch graniczny z obwodem kaliningradzkim
Biedroń w Elblągu: przywrócę mały ruch graniczny z obwodem kaliningradzkim
Kampania wyborcza na ostatniej prostej, dziś (23 czerwca) Elbląg odwiedził kandydat Lewicy na Prezydenta RP Robert Biedroń. 23.06.2020 17:25    8
Rusza Akcja "Uwolnić Stary Rynek"
Rusza Akcja "Uwolnić Stary Rynek"
W tym roku wakacje planujemy raczej w kraju i coraz częściej odkrywamy dla siebie lokalne atrakcje. W te potrzeby wpisuje się akcja "Uwolnić Stary Rynek". 23.06.2020 14:40    1
Niebezpieczne zdarzenie w Braniewie. Film ku przestrodze [WIDEO]
Niebezpieczne zdarzenie w Braniewie. Film ku przestrodze [WIDEO]
O dużym szczęściu może mówić pewien 19-letni mieszkaniec powiatu braniewskiego, który doprowadził do zderzenia z osobówką. 19-latek z obrażeniami głowy trafił do szpitala. Niebezpieczną sytuację na drodze zarejestrowała samochodowa kamera jednego ze świadków. 23.06.2020 14:12    1
23-latek zatrzymany w Pasłęku. Miał narkotyki i zakaz prowadzenia pojazdów
23-latek zatrzymany w Pasłęku. Miał narkotyki i zakaz prowadzenia pojazdów
Policjanci z Pasłęka zatrzymali 23-latka, który pomimo orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych wsiadł za kierowcę. W samochodzie policjanci znaleźli 8 woreczków z amfetaminą. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. 23.06.2020 13:42    4
"Kupiłem, ale nie zapłaciłem". Przyjechali z Gdańska do Elbląga na bezgotówkowe zakupy
"Kupiłem, ale nie zapłaciłem". Przyjechali z Gdańska do Elbląga na bezgotówkowe zakupy
„Jak znajdą kradzioną whisky w twoim plecaku, mów że to nie twój plecak. Nigdy do niczego się nie przyznawaj” – parafrazują jeden z filmowych cytatów, można uznać, że właśnie tej zasadzie hołdował jeden z trójki zatrzymanych na kradzieży w sklepie samoobsługowym. 63-letni mężczyzna zatrzymany w sklepie przez ochronę miał w plecaku 2 butelki z drogim alkoholem. Twierdził, że to nie jego plecak. 23.06.2020 13:24    3    2
Wybory Prezydenckie 2020 w Elblągu podczas epidemii
Wybory Prezydenckie 2020 w Elblągu podczas epidemii
Już w najbliższą niedzielę, 28 czerwca wybierzemy Prezydenta RP, lokale wyborcze w ten dzień będą otwarte od godziny 7.00 do godziny 21.00. Sprawdziliśmy, jak będzie wyglądało głosowanie w reżimie sanitarnym. 23.06.2020 12:54    2
Miał dwa promile, jechał bez uprawnień i uderzył w radiowóz
Miał dwa promile, jechał bez uprawnień i uderzył w radiowóz
Policjanci z Elbląga zatrzymali 44-latka, który w stanie nietrzeźwym spowodował kolizję z radiowozem. Był tak pijany, że zasnął za kierownicą. Badanie wykazało u niego 2 promile alkoholu w organizmie. Odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwym i spowodowanie kolizji. 23.06.2020 12:22    8
Reklama
Reklama