Pomarańczowi osiedli w tabeli na ostatnim miejscu. Może postęp w grze jest widoczny, ale nie przekłada się to na zdobycze punktowe. W klubie nie słuchać o żadnych nerwowych ruchach, aczkolwiek kadra zespołu wydaje się słabsza od tej w czwartej lidze więc trudno wymagać cudów w spotkaniach na wyższym poziomie.
Jednak nikt, kto decyduje się grać w takich rozgrywkach, nie może po prostu odpuszczać, tylko walczyć o utrzymanie. Słoniki stać na to, ale muszą zacząć popełniać mniej błędów. W poprzednim pojedynku Concordia odrobiła straty z Lechią Tomaszów Mazowiecki, ale przedtem sprokurowała kolejny rzut karny i dała się później zdominować rywalom. Trzeba wreszcie zacząć punktować, bowiem z każdym spotkaniem nerwów będzie coraz więcej.
Sokół Ostróda po czterech porażkach z rzędu, zmienił szkoleniowca. Na ławce pojawił się Janusz Bucholc i od razu ekipa ta wrzuciła wyższy bieg. Od trzech pojedynków nie przegrała i zdobyła 7 punktów. W minionym starciu ostródzianie ograli na wyjeździe Olimpię Zambrów 3:2 i znajdują się w lidze na 12 pozycji.
Sokół Ostróda - Concordia Elbląg, sobota, 17 września, godzina 16


![Od Wiednia do Nowego Jorku. Muzyczna podróż z Elbląską Orkiestrą Kameralną [WIDEO] Od Wiednia do Nowego Jorku. Muzyczna podróż z Elbląską Orkiestrą Kameralną [WIDEO]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-od-wiednia-do-nowego-jorku-muzyczna-podroz-z-elblaska-orkiestra-kameralna-1773520872.webp)
![Kolizja w Suchaczu przestrogą dla kierowców [ZDJĘCIA] Kolizja w Suchaczu przestrogą dla kierowców [ZDJĘCIA]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-kolizja-w-suchaczu-przestroga-dla-kierowcow-zdjecia-1773499066.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze