W tym roku elblążanie złożyli ponad 100 wniosków do budżetu obywatelskiego. Zakwalifikowało się ponad 40 projektów. Obecnie trwa głosowanie. W tym roku mieszkańcy Elbląga do wydania mają prawie 4 mln złotych. - Zakwalifikowane projekty zdecydowanie przewyższają tę kwotę – mówi Janusz Nowak wiceprezydent Elbląga, który jest gościem podcastu „Kilka pytań”. Głosowanie w Budżecie Obywatelskim potrwa do 5 września. Poza tym gość „Kilku Pytań” mówi także o największej elbląskiej imprezie, czyli Święcie Chleba. Będą to wyjątkowe trzy dni wypełnione po brzegi pysznym jedzeniem, licznymi atrakcjami i koncertami.
Data dodania:
19.08.2022 13:09
WIĘCEJ OD EXPRESS ELBLĄG:
Przejdź do kategorii
Komunikaty Rabaty Express Elbląg Poleca Klub Przyjaciół Elbląga Retro tv 20 lat temu Elbląg na dużym ekranie Na sygnale Tym żyje internet Moto Express Pieniądze elblążan Teraz w Elblągu Polityka Inwestycje Elbląski Facebook Elbląski Instagram SPORT Teraz w regionie Polska i Świat Produkcja Audycje KULTURA PODCAST DLA FIRM - reklama lokalna Promocja Polityki Spójności Unii Europejskiej BIZNES PRZY STOLE - wszystko dla PrzedsiębiorcyPRZECZYTAJ TAKŻE
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze