Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Awaria Vectry. Klienci otrzymają rekompensatę!

Dziś, 10 lutego od wczesnych godzin porannych, klienci vectry nie mogą oglądać telewizji, mają również poważny problem z odbiorem internetu.
Awaria Vectry. Klienci otrzymają rekompensatę!

Autor: fot.pixabay/Ilustracja do tekstu

Po godzinie 15.00 klienci vectry otrzymali SMS-a z informacją o awarii.

Pod naszym postem na Facebooku o informacji od vectry, pojawiło się mnóstwo komentarzy  mieszkańców Elbląga:

"Mam nadzieję, że tą przerwę w dostawie internetu i telewizji, vectra uwzględni przy rachunku" - napisała Pani Beata.

"Ulica Jaśminowa brak TV i internetu od 3 nocy i do tej pory nie ma" - zgłosiła nam po godzinie 21.00 Pani Daria.

O wyjaśnienie tej sytuacji poprosiliśmy biuro prasowe Vectry:

""Powodem awarii były trwające intensywne prace modernizacyjne. Osoby, które ucierpiały na skutek awarii usług w dniu dzisiejszym, w kolejnych miesiącach rozliczeniowych otrzymają rekompensatę. Za niedogodności wynikające z zaistniałej sytuacji serdecznie przepraszamy" - odpowiedziała nam Vectra.

Łukasz Nosarzewski


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Niezadowoleni posiadacze vecry.... 12.02.2022 09:18
U nas ul Falata nie bylo telewizji i internetu od ok polnocy do 22. Jak dzwonilo sie do vectry to automatyczna sekretarka podawala za kazdym razem inna godzine wlaczenia uslug .... zenada vectra spada na psy i nietraktuje powaznie swoich klientów. Nowy klient jest bardzo wazny ma promocje a klinet ktory przez 10 lat korzysta z uslug jest nikim ...

Mirrro 12.02.2022 18:15
Masz rację nowy ma promocje a abonent od 10 lat ma figę ja zmieniłem dostawcę usługi i jestem zadowolony

Marcin 19.02.2022 14:47
A na co zmieniles bo ja tez planuje zostawic vectre

Klient 11.02.2022 20:40
TV i neta nie bylo juz 9.02 przed godz 23 a sygnal odzyskalam 10.02 po godz 17. Ciekawe jak zrekompensuja brak neta osobie ktora pracuje zdalnie z domu .

Stegozaur 11.02.2022 18:01
U mnie dostęp do Internetu zniknął dokładnie o północy. Telewizji nie było jeszcze o godz. 15.

Reklama