Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama https://www.cmentarz.elblag.pl/

W weekend w Elblągu posypały się mandaty dla rodziców

Przez weekend policjanci z wydziału ruchu drogowego KMP w Elblągu skontrolowali 13 osób poruszających się na hulajnogach elektrycznych. Niektóre z nich zakończyły się mandatem dla rodziców.
W weekend w Elblągu posypały się mandaty dla rodziców

Źródło: KMP Elbląg

"W 3 przypadkach zakończyło się to przekazaniem dziecka rodzicom wraz z hulajnogą oraz mandatem (dla rodzica) w wysokosci 1000 złotych za udostępnienie pojazdu osobie nieuprawnionej"

- informuje nadkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu.

Elbląska policja przypomina, że hulajnogą elektryczną może poruszać się osoba, która ukończyła 13 lat i posiada kartę rowerową (lub prawo jazdy AM, A1 B1 lub T).

Zobacz także: Elbląg szykuje największą drogową rewolucję od lat. Kierowców czekają wielkie zmiany
 

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama