Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wyrwał i połamał lusterka oraz zniszczył kołpak auta

24-latek odpowie przed sądem za uszkodzenie samochodu. Obiektem wandalizmu stała się zaparkowana w Elblągu toyota. Sprawca wyrwał i połamał lusterka oraz zniszczył kołpak auta. Był pijany. Przyznał, że nie wie dlaczego to zrobił. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Reklama
Wyrwał i połamał lusterka oraz zniszczył kołpak auta

Autor: Ilustracja do tekstu/KMP Elbląg

 

Reklama

Zdarzenie miało miejsce na ul. Kopernika w Elblągu. Policję powiadomili świadkowie. Chwilę  później patrol policji zatrzymał wandala.

Okazał się nim pijany 24 - latek. Mężczyzna miał promil alkoholu w organizmie. Starty jakich dokonał to blisko 1000 zł. W aucie zostały zniszczone lusterka oraz kołpak. Podczas przesłuchania podejrzany przyznał się. Jednak nie potrafił wytłumaczyć swojego zachowania.

Usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP w Elblągu


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

lola 20.08.2021 09:30
No bo jest pokolenie owsiaka -bezmozgowie totalne .Robta co chceta.

Reklama
Jean Pierre Dol 19.08.2021 18:59
Niech teraz buli zasraniec jeden i do sądu z nim.

Mn 19.08.2021 14:47
Jakby miał 3promile to może by nie pamiętał

Gość 19.08.2021 12:47
Debili nie brakuje.Pięć lat to za mało.Jak pił to pamięta dziwna sprawa.Kodeks karny do poprawki.

Anty lewak. 19.08.2021 10:59
Gumą go teraz ostro. Bezstresowe lewackie wychowanie.

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: w211Treść komentarza: Mnie to lotto odpoczywam na cmentarzuData dodania komentarza: 22.06.2025, 16:37Źródło komentarza: Od jutra akcja policji. Będą zwracać szczególną uwagę na jedną rzeczAutor komentarza: MłodaTreść komentarza: Super! Nie mogę się doczekać. Jednakże trochę ubolewam nad tym, że wokół basenu jest sam beton. Urok starego basenu częściowo tkwił w tym, że był otoczony trawką, na której każdy mógł rozłożyć kocyk lub ręcznik.Data dodania komentarza: 22.06.2025, 14:56Źródło komentarza: Nowy basen prawie gotowy. Zobacz jak wygląda [FOTO]Autor komentarza: ŻukTreść komentarza: Super inicjatywa i dobre chociaż i to ale nie nazywajmy tego basenem.Data dodania komentarza: 22.06.2025, 14:27Źródło komentarza: Nowy basen prawie gotowy. Zobacz jak wygląda [FOTO]Autor komentarza: Znawca sprawyTreść komentarza: Zapadł się chodnik pod łapa podnośnikaData dodania komentarza: 21.06.2025, 22:06Źródło komentarza: Podnośnik oderwał się od ziemi i przechylił się na budynekAutor komentarza: Kk2022Treść komentarza: Dla kogo ta impreza?!! Tłumów nie widać. Nie lepiej to było zorganizować na Starówce ? Nie wszyscy są w stanie dotrzeć do Bażantarni . Pieniądze wywalone w błoto!Data dodania komentarza: 21.06.2025, 19:46Źródło komentarza: Święto Muzyki oświetliło Elbląg (galeria)Autor komentarza: ELBLĄZANKATreść komentarza: DZIĘKUJEMY BYŁO SUPER WIELE SIĘ DOWIEDZIELIŚMY I CZEKAMY NA JESZCZEData dodania komentarza: 21.06.2025, 17:58Źródło komentarza: Ekoterapeutyczny spacer w Parku Kajki
Reklama