Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

33-latek z Elbląga kradł szczoteczki do zębów

Pewien 33-latek z Elbląga został zatrzymany w jednej z samoobsługowych drogerii na terenie miasta, chwilę po tym jak do niej wszedł. Mężczyzna nie zdążył nic wynieść jednak pracownicy ochrony skojarzyli go z wcześniejszymi kradzieżami oraz zapisem z monitoringu.
33-latek z Elbląga kradł szczoteczki do zębów

 

Reklama

Po 33-latka przyjechał policyjny patrol, który zatrzymał go w areszcie. Jak się okazało mężczyzna ma na koncie kilka kradzieży właśnie w tym sklepie. Jego łupem padały najczęściej szczoteczki do zębów.

Sprawca wybierał zawsze modele elektryczne z uwagi na wyższą cenę. Łącznie podczas trzech wizyt ukradł ze sklepu 10 takich szczoteczek o łącznej wartości blisko 2000 złotych. Mężczyzna przyznał się do kradzieży oraz tego, że towar sprzedawał po niższej cenie.

Zarobione w ten sposób pieniądze przeznaczał na alkohol. Za kradzież zgodnie z Kodeksem Karnym może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama