Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama https://www.cmentarz.elblag.pl/

70-latek zatrzymany na Al. Grunwaldzkiej. Policjanci zajechali drogę [WIDEO]

W ciągu minionej doby policjanci wyeliminowali z ruchu 4 nietrzeźwych kierujących. Rekordzistą okazał się 70-latek kierujący mercedesem, któremu policjanci zajechali drogę na al. Grunwaldzkiej (film). Mężczyzna miał 1,80 promila alkoholu w organizmie i jechał autem w sposób, który stwarzał zagrożenie.
Kliknij aby odtworzyć

 

Policjanci zatrzymali mężczyznę na al. Grunwaldzkiej. Badanie alkotestem wykazało blisko 2 promile alkoholu. Mężczyzna dalej już nie pojechał.

Inny zatrzymany do kontroli to motocyklista, który próbował uniknąć policyjnej kontroli. Funkcjonariusze zatrzymali go przy ul. Dolnej w Elblągu. Wcześniej nie zatrzymał się do kontroli. 29-latek kierował motocyklem kawasaki i miał jak się okazało po zbadaniu go alkotestem 0,68 promila alkoholu w organizmie.

Z kolei w Zwierznie policyjny patrol zatrzymał 65-latka kierującego volkswagenem. Nie dość tego, że mężczyzna miał orzeczony sądowy zakaz kierowania pojazdami do 25 czerwca 2021 roku to jeszcze był pijany. Badanie alkotestem w jego przypadku wykazało 0,56 promila.

Przy ul. Polnej policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali 28-latka, który tak pechowo pokierował swoją osobową hondą, że uderzył w zaparkowany tam pojazd. Policjanci szybko ustalili przyczynę tej sytuacji. Okazało się, że 28-latek nie miał uprawnień do kierowania pojazdami a dodatkowo „wydmuchał” wynik 1,20 promila alkoholu.

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz sądowy zakaz kierowania pojazdami.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu  


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

hertzqui 23.06.2021 07:44
Google Emini S&P Secret to know the best futures trading system there is.

MOnika 19.06.2021 11:03
Cześć panowie, mam na imie Monika. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu. Numer telefonu i więcej fotek wrzuciłam na swój profil tutaj: http://panieonline.pl/monika26

jurek12@ 18.06.2021 09:03
A jak amatorzy z Policji sie zachowali??!!! To widac na Video ,Amatorzy ,jeden i drugi im szybciej do kierowcy polecieli a powinni jeden podejsc a drugi z drugiej od pasażera w razie strzału jeden zawsze bedzie ubezpieczac a tak wszyscy z jednej strony,.Panie Sawicki nie ma co sie chwalic tylko widac brak szkolen prosze Pana brak szkolen ,widac jak na dłoni

Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: JacekTreść komentarza: Najlepiej przystrojone ulic na peryferiach miasta. Ogólna i Odrodzenia. A Grunwaldzka, Rycerska, Roweckiego nie dostały nic. Słabo to wygląda. Do tego na Hetmanskiej nie wszystkie działają. Tak jest od zawsze.Data dodania komentarza: 14.12.2025, 09:38Źródło komentarza: Czy Elbląg jest ładnie przystrojony na święta? [SONDA-WIDEO]Autor komentarza: Mieszkam w RejsytachTreść komentarza: Droga jest wyremontowana.Wychodzi jazda na potrójnym gazie i kto wie,czym jeszcze.Na innych zdjęciach widać skrzynkę na piwo,w rowie.Zginęły też dwa psy.Data dodania komentarza: 13.12.2025, 22:03Źródło komentarza: Tragiczny finał nocnej jazdy. Dwie osoby nie żyjąAutor komentarza: HMChTreść komentarza: Dobromir, puknij się w czoło. Ile osób musi zginąć na drodze Rychliki - Rejsyty, by dostosować prędkość? Jak masz problem to zwolnij do 30km/h. Co tu ma do rzeczy uskok (5 cm), kot, plama oleju czy łoś? Samochód nie łapie pobocza - to kierowca...Data dodania komentarza: 13.12.2025, 20:43Źródło komentarza: Tragiczny finał nocnej jazdy. Dwie osoby nie żyjąAutor komentarza: DobromirTreść komentarza: Ile jeszcze osób musi zginąć na drodze Rychliki - Rejsyty aby władze gminny rychliki zajęli się remontem pobocza gdzie spad ma 4-5cm i gdy samochód złapie pobocza nie ma szans na uratowanieData dodania komentarza: 13.12.2025, 17:23Źródło komentarza: Tragiczny finał nocnej jazdy. Dwie osoby nie żyjąAutor komentarza: IoTreść komentarza: Słabo wystrojone miasto za to najbardziej zadłużone w województwie warmińsko mazurskim. BrawoData dodania komentarza: 13.12.2025, 11:13Źródło komentarza: Czy Elbląg jest ładnie przystrojony na święta? [SONDA-WIDEO]Autor komentarza: ElblazankaTreść komentarza: Proszę zwrócić uwagę na choinkii zawieszone wysoko na lampach przy ul. Ogólnej. Czy nikt nie widzi, że zostały zawieszone odwrotnie, tj. czubkiem w dół? Teraz gdy są podświetlane, dziwnie wyglądają, delikatnie mówiąc. Czy tego nikt z decydentów nie widzi? Czy to za duży problem w ich poprawieniu. Prezydenta proszę przyjrzeć się odrobinę gdyż miasto i bez tego jest krytykowane zwłaszcza pr#ez przyjezdnych, bardziej się przyglądających.Data dodania komentarza: 13.12.2025, 10:24Źródło komentarza: Czy Elbląg jest ładnie przystrojony na święta? [SONDA-WIDEO]
Reklama