Niechlubny rekordzista to 57-latek, który miał 2,1 promila alkoholu w organizmie i kierował dostawczym citroenem. Mężczyzna został zatrzymany w miejscowości Raczki Elbląskie.
- informuje Jakub Sawicki, rzecznik prasowy KMP w Elblągu.
Jak się dowiadujemy 57-latek został zatrzymany przez strażaka z Elbląga z JRG 2. Strażak zauważył ,że auto leży w rowie , pomógł mu wyjść, a gdy zobaczył, że jest pijany i chce uciec zatrzymał go powiadomił policję
Z kolei w Milejewie policjanci zatrzymany 62-letniego kierowcę ciągnika rolniczego. Mężczyzna miał 0,6 promila alkoholu w organizmie. W tym samym miejscu funkcjonariusze skontrolowali jeszcze kierowcę opla. 24-latek miał ponad promil.
- mówi Jakub Sawicki, rzecznik prasowy KMP w Elblągu
Wszyscy zatrzymani odpowiedzą za przestępstwo, za które grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz zakaz prowadzenia pojazdów na okres od 3 do 15 lat.
Łukasz Nosarzewski









![Jarmark Bożonarodzeniowy w Elblągu. Co się będzie działo? [PROGRAM] Jarmark Bożonarodzeniowy w Elblągu. Co się będzie działo? [PROGRAM]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-jarmark-bozonarodzeniowy-w-elblagu-co-sie-bedzie-dzialo-program-1763919684.jpg)


Napisz komentarz
Komentarze