Na początek imprezy zorganizowany został przejazd rowerowy. Uczestnicy wystartowali z Placu Jagiellończyka i przejechali ulicami miasta. Trasa przebiegała przez ulice: Karowa – Teatralna – Browarna – Trasa UE – Radomska – Stawidłowa – Warszawska – Tysiąclecia – Grunwaldzka – Mickiewicza – Kościuszki i zakończył się przejazdem na Torze Wrotkarsko – Łyżwiarskim Kalbar przy ul. Agrykola, gdzie odbył się festyn dla mieszkańców.
Przygotowane zostały m.in. darmowe hulajnogi elektryczne, symulator zderzeń, tor przeszkód dla rowerków i hulajnóg dziecięcych, bicykle, zajęcia sportowe, konkursy, malowanie twarzy, malowanie na stretchu oraz punkty gastronomiczne. Dla fanów ulicznej odmiany koszykówki rozegrany został turniej.
Poniżej zdjęcia MOSiR.
Red.
![Festyn na Kalbarze. [ZDJĘCIA] Festyn na Kalbarze. [ZDJĘCIA]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/xl-festyn-na-kalbarze-zdjecia-1644495814.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze