W związku z objęciem Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Elblągu stanem podwyższonej gotowości, Posłanka Lewicy na Sejm RP Monika Falej, w dniu 11 marca przeprowadzi kontrolę poselską na oddziale zakaźnym elbląskiego szpitala. Celem kontroli będzie zapoznanie się z ogólnymi, ale i szczegółowymi, zasadami postępowania w możliwych zaistniałych koniecznościach.
Wyniki tej kontroli poznamy 11 marca, do tematu powrócimy.
Red.

Napisz komentarz
Komentarze