Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama https://www.cmentarz.elblag.pl/

Ewakuacja Centrum Handlowego Ogrody : "pozostała część budynku była bezpieczna"

Wczoraj, 26 stycznia w jednym z pomieszczeń w CH Ogrody doszło do awarii urządzeń chłodniczych, z których nastąpił wyciek substancji. Substancja z kolei wzbudziła czujkę dymu, a ta wzbudziła alarm.
Ewakuacja Centrum Handlowego Ogrody : "pozostała część budynku była bezpieczna"

Autor: fot. Łukasz Nosarzewski

 

Na miejsce zostały zadysponowane 4 zastępy straży pożarnej, przeprowadzono również ewakuację. Sytuacja została szybko opanowana, a zagrożenia pożarowego nie było.

Pracownicy niektórych sklepów oraz klienci powiadomili nas, że nie zostali ewakuowani. W tej sprawie skontaktowaliśmy się z przedstawicielami CH Ogrody w Elblągu:

-"Informujemy, że w dniu 26 stycznia 2020 roku przed godziną 20:00 doszło do rozszczelnienia instalacji chłodniczych na terenie hipermarketu Carrefour. W wyniku awarii doszło do wycieku CO2. O sytuacji zostały poinformowane odpowiednie służby – na miejsce niezwłocznie przyjechała Straż Pożarna. W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników, część centrum została ewakuowana na czas przywrócenia go do pełnej funkcjonalności. Ewakuacja przebiegła bez zakłóceń, wszelkie procedury obowiązujące w CH Ogrody zadziałały bez zarzutów. Pozostała część budynku, która jest oddzielną strefą pożarową – w porozumieniu ze Strażą Pożarną – nie została ewakuowana z uwagi na brak występującego tam zagrożenia. Dzięki grodziom pożarowym i zaawansowanym systemom, pozostała część budynku była bezpieczna, a przebywającym na niej klientom i pracownikom nie zagrażało żadne niebezpieczeństwo. Po usunięciu nadmiernej ilości CO2 w jednym z pomieszczeń, centrum wróciło do normalnego funkcjonowania."

- poinformowała nas Daria Kokowska Dyrektor Centrum Handlowego Ogrody.

Łukasz Nosarzewski


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

No szkoda, no trudno 28.01.2020 17:06
Szkoda, że tych ludzi co "powychodzili bez kurtek" nie powiadomiono o tym że można znajdować się w drugiej części. :/

Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: PatologiaTreść komentarza: Panie Prezydencie Missan.dlaczego policja w Elblągu jest tak bardzo slaba.przyjezdza na interwencję po 23 do rodziny patologicznej.ktora nadużywa alkohol.robia imprezy alkoholowe.policja przyjeżdża do nich nie wystawiając żadnego mandatu.odjezdza a ci sobie balanguja.uzywajac wulgarne słowa.krxtczac przy piciu nie dając sąsiadom spać.a jak im się zwraca uwagę to pijani pryskaja gazem łzawiącym na sasiadow.impreza pomimo.przybycia policji trwała do 02.30..widac policja pozwala tej patologii na takie numery skoro nie wypisują nawet mandatu.a ci się śmieją i z sąsiadów i z policji.niestety skoro tak się dzieje będziemy kierować ta sprawę do komendy wojewódzkiej policji w Olsztynie.ci.ludzie mieszkają na ul.kosciuszki.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 17:59Źródło komentarza: Niechlubny rekordzista zatrzymany na ZatorzuAutor komentarza: ElblazaninTreść komentarza: Nie dobrze się dzieje z pracą policji w Elblągu.patologia rodziny na ul Kościuszki urządza sobie uczty alkoholowe z nie cenzuralnymi slowami i zachowaniami huliganskimi po godz.23 .30 łamiąc tym samym ciszę nocną.inni przez nich nie mogą dość we własnym mieszkaniu spokojnie.a jak się im zwraca uwagę to używają bezczelnie gaz łzawiący do sąsiada.policja przyjechała na interwencję i odjechała a oni jeszcze do 2.30 mieli imprezę olewając policje.widaz że policja elbląska jest bezradna wobec patologii rodzin nadużywających alkohol.a gdzie są mandaty grzywny? Sprawa w końcu trafi do.komendy wojewódzkiej w Olsztynie.skoro Elbląg jest bezradnyData dodania komentarza: 4.12.2025, 14:20Źródło komentarza: Tu nie wjedziesz. Lista zamkniętych ulic w ElbląguAutor komentarza: SeniorkaTreść komentarza: Żeby opłacić miejsce na cmentarzu trzeba jechać z gotówką bo nie można on line na konto "Dębicy"Data dodania komentarza: 3.12.2025, 21:23Źródło komentarza: Nowa metoda dokonywania opłat w urzędzieAutor komentarza: DagmaraTreść komentarza: Grają na czasie odwlekająData dodania komentarza: 3.12.2025, 01:21Źródło komentarza: Pilny komunikat prokuratury w sprawie śmierci OliwieraAutor komentarza: DagmaraTreść komentarza: Osoby o zaburzeniu narcystycznym zawsze włączają osoby trzeba to się nazywa triangulacja . Ludzie bez empatii nie mają sprawnego przedniego płata czołowego , ponieważ sami w Dzieciństwie doznawali przemocyData dodania komentarza: 3.12.2025, 01:19Źródło komentarza: Pilny komunikat prokuratury w sprawie śmierci OliwieraAutor komentarza: DagmaraTreść komentarza: No dziwne zatrudniać niepoczytalnego do pracy Zakłamane kur** y oby zdechła ta sukaData dodania komentarza: 3.12.2025, 01:17Źródło komentarza: Pilny komunikat prokuratury w sprawie śmierci Oliwiera
Reklama