W środę wyświetlone zostaną filmy krótkometrażowe: „Prymas, przyjaciel Elbląga” i „Dziękujemy za solidarność” oraz ostatni wywiad telewizyjny przeprowadzony z ks. Mieczysławem Józefczykiem.
Spotkanie poprowadzi ks. dr Andrzej Kilanowski. Na pierwsze w tym roku spotkanie cyklu „Elbląg na dużym ekranie” zapraszamy w środę, 8 stycznia o godz. 18:00 do Kina Światowid.
Red.

Napisz komentarz
Komentarze