Różnorodność na lodowisku Helena
Od pierwszych jesiennych dni, aż po końcówkę marca Lodowisko Helena nie zwalniało tempa. To były zarówno pierwsze kroki na łyżwach, rodzinne wyjścia, jak i powroty tych, którzy co roku czekają na zimowy sezon. Tafla żyła jednak nie tylko codziennymi ślizgawkami. Organizowane wydarzenia nadawały jej wyjątkowy klimat – Ice Party z muzyką, Halloween, Mikołajki czy Walentynki na lodzie przyciągały mieszkańców i budowały atmosferę wśród młodzieży i rodzin z dziećmi.
Masę wspomnień pozostawiły za sobą również Ferie z MOSiR-em. Ponadto po raz pierwszy sesje zostały podzielone według potrzeb użytkowników. Wprowadziliśmy sesje dla rodzin z dziećmi, aby zapewnić komfort użytkownikom oraz ślizgawki ze strefą freestyle – co było odpowiedzią na potrzeby zaawansowanych łyżwiarzy. Nie zabrakło również zajęć z nauki jazdy ukierunkowane nie tylko dla dzieci, ale również dla młodzieży i dorosłych.
Prawdziwa zima na Kalbarze
Swój intensywny sezon miał również Tor Kalbar. To miejsce, które na dobre wpisało się w zimowy krajobraz aktywności w mieście. Na torze odbywały się treningi lokalnych klubów, ogólnopolskie zawody w łyżwiarstwie szybkim, jak i wydarzenia, w których chętnie braliście udział. Spotykaliśmy się tu m.in. podczas Ferii z MOSiR-em, zawodów „Łyżwiarski Kalbar”, a także przy okazji Ice Party, które odbyło się na tym obiekcie po raz pierwszy. Na obu obiektach, zamiennie organizowane były jeszcze „Łyżwiarskie Czwartki”, wydarzenie skierowane było głównie dla dzieci i młodzieży.
Łącznie oba obiekty odwiedziło 42 240 osób. To nowy, rekordowy wynik, który potwierdza, że zimowe propozycje MOSiR niezmiennie trafiają w potrzeby mieszkańców i zachęcają do aktywnego spędzania czasu.
Dziękujemy, że byliście z nami tej zimy i wspólnie tworzyliście atmosferę na tafli oraz torze. Teraz zapraszamy do korzystania z sezonu wiosenno-letniego na Kalbarze, a już wkrótce również z rolkowiska.
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu








![Kierowca zginął na miejscu [ZDJĘCIA] Kierowca zginął na miejscu [ZDJĘCIA]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-kierowca-zginal-na-miejscu-zdjecia-1774798700.jpg)



Napisz komentarz
Komentarze