Start przejazdu zaplanowano na godz. 11:00 z Placu Kazimierza Jagiellończyka. Tempo jazdy będzie rekreacyjne, dzięki czemu w wydarzeniu mogą wziąć udział zarówno doświadczeni rowerzyści, jak i osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z rowerem. Trasa liczyć będzie około 10 kilometrów i poprowadzi ulicami: Plac Jagiellończyka, Teatralna, 12 Lutego, Hetmańska, Tysiąclecia, Rycerska, Pocztowa, Robotnicza, Browarna, Mazurska, Odrodzenia, Dąbka, Piłsudskiego, Królewiecka, Marymoncka oraz Sybiraków. Finałem przejazdu będzie polana z wiatami w Bażantarni.
Na miejscu na uczestników będzie czekało ognisko z kiełbaskami oraz chwila odpoczynku w otoczeniu przyrody. Spotkanie będzie także okazją do rozmów o planach rowerowych na nadchodzący sezon i kolejnych inicjatywach dla miłośników dwóch kółek.
Wydarzenie skierowane jest do wszystkich – rodzin z dziećmi, młodzieży oraz dorosłych. Wystarczy sprawny rower i chęć wspólnego, aktywnego powitania wiosny.
Organizatorzy: Urząd Miejski w Elblągu oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu.


![Za nami międzynarodowy Memoriał Stanisława Fijarczyka [FOTO] Za nami międzynarodowy Memoriał Stanisława Fijarczyka [FOTO]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-za-nami-miedzynarodowy-memorial-stanislawa-fijarczyka-foto-1779542447.jpg)



![Wojenny okręt wpłynął do Elbląga. To pierwsza taka wizyta od wielu lat [WIDEO] Wojenny okręt wpłynął do Elbląga. To pierwsza taka wizyta od wielu lat [WIDEO]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-wojenny-okret-wplynal-do-elblaga-to-pierwsza-taka-wizyta-od-wielu-lat-wideo-1779517232.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze