Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Elblążanka wystąpi w "The Voice Kids"

Już 28 lutego na scenie programu "The Voice Kids" wystąpi Tosia Gajewska – młoda, niezwykle utalentowana wokalistka z Elbląga. Jej udział w muzycznym show budzi ogromne emocje wśród bliskich, nauczycieli oraz wszystkich, którzy od lat obserwują jej artystyczny rozwój.
Elblążanka wystąpi w "The Voice Kids"

Źródło: Studio Artystyczne "Szalone" i "Szalone Małolaty"/Facebook

Tosia od trzech lat rozwija swój talent wokalny w studiu artystycznym "Szalone" i "Szalone Małolaty", jest również uczennicą V klasy w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu. Szczególne miejsce w jej sercu zajmują skrzypce.

-"Kocha grać na skrzypcach i muzyka to jej cały świat"

- pisze Katarzyna Panicz ze studia artystycznego "Szalone" i "Szalone Małolaty"

Występ w „The Voice Kids” to dla niej nie tylko wielka przygoda, ale także efekt kilku lat intensywnej pracy, wyrzeczeń i konsekwentnego dążenia do celu.

Najbliżsi podkreślają, że niezależnie od wyniku programu są z niej ogromnie dumni.

"Niezależnie od wyniku doskonale wiemy jaką drogę przeszłaś, by być w programie,  uwielbiamy Cię wszyscy"

- dodaje Katarzyna Panicz.

9. edycja "The Voice Kids" zadebiutuje na antenie TVP2 w sobotę, 28 lutego 2026 roku o godzinie 20:30 i 21:40.

Warto przypomnieć, że VI edycję Voice Kids wygrała Martyna Gąsak z Elbląga, która również rozwijała swoje skrzydła w studiu prowadzonym przez Katarzynę i Maję Panicz.

Do tej pory program The Voice Kids wygrali:

1. edycja: Roksana Węgiel
2. edycja: AniKa Dąbrowska
3. edycja: Maciej Maciejczak
4. edycja: Sara James
5. edycja: Mateusz Krzykała
6. edycja: Martyna Gąsak
7. edycja: Michell Siwak
8. edycja: Zosia Wójcik

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama