Jak ustalili funkcjonariusze, kierująca samochodem poruszała się z prędkością aż 140 km/h, podczas gdy obowiązujące w tym miejscu ograniczenie wynosiło 50 km/h. Oznacza to przekroczenie dozwolonej prędkości o 90 km/h.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami kobieta poniosła surowe konsekwencje. Policjanci zatrzymali jej prawo jazdy na okres trzech miesięcy. Na kierującą nałożono również mandat karny w wysokości 2500 zł oraz 15 punktów karnych.
Policja po raz kolejny apeluje do kierowców o rozsądek i przestrzeganie ograniczeń prędkości.







![Kierowca zginął na miejscu [ZDJĘCIA] Kierowca zginął na miejscu [ZDJĘCIA]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-kierowca-zginal-na-miejscu-zdjecia-1774798700.jpg)



![Zderzenie na Grunwaldzkiej. Zobacz, jak do niego doszło [FILM] Zderzenie na Grunwaldzkiej. Zobacz, jak do niego doszło [FILM]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-zderzenie-na-grunwaldzkiej-zobacz-jak-do-niego-doszlo-film-1773989771.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze