O wynikach akcji poinformowała policja ;
"45-letni mężczyzna kierujący fiatem ducato wynik prawie promil alkoholu w organizmie. Chwilę później zatrzymana 45-letnia kobieta kierująca osobowym citroenem. Wynik badania to 1,3 promila alkoholu w organizmie"
- informuje nadkomisarz Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.
Policja przypomina, że za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności oraz grzywna i utrata pojazdu.



![Raperzy dla elblążanina. Zobacz teledysk [WIDEO] Raperzy dla elblążanina. Zobacz teledysk [WIDEO]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-raperzy-dla-elblazanina-zobacz-teledysk-wideo-1766078453.jpg)







![Jarmark Bożonarodzeniowy w Elblągu. Co się będzie działo? [PROGRAM] Jarmark Bożonarodzeniowy w Elblągu. Co się będzie działo? [PROGRAM]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-jarmark-bozonarodzeniowy-w-elblagu-co-sie-bedzie-dzialo-program-1763919684.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze