Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama https://www.cmentarz.elblag.pl/

Motopiknik RRmoto już w tę sobotę 27.09 w Gdańsku!

Sezon motocyklowy trwa w najlepsze! Ekipa RRmoto, największego sklepu motocyklowego w Gdańsku organizuje kolejną edycję swojego flagowego motopikniku. Na uczestników wydarzenia ponownie czekać będzie masa atrakcji, pyszne jedzenie, konkursy z nagrodami oraz niepowtarzalny klimat motocyklowej zajawki. Zlot motocyklowy odbędzie się już w najbliższą sobotę 27 września 2025 w godzinach 10:00–21:00 pod sklepem RRmoto - Największy sklep motocyklowy przy ul. Przywidzkiej 10a w Morskim Parku Handlowym.
  • 25.09.2025 06:44
Motopiknik RRmoto już w tę sobotę 27.09 w Gdańsku!

Co czeka na miejscu – przegląd atrakcji

Motopiknik RRmoto w Gdańsku to całodzienne wydarzenie w motocyklowym klimacie. Niezależnie czy wpadasz na chwilę, czy zostajesz od otwarcia do zamknięcia, możesz liczyć na konkretną dawkę atrakcji.

Jedzenie za free – grill, pizza, lody i kawa

Jedzenie na motopikniku to punkt obowiązkowy! Na uczestników w strojach motocyklowych oraz na klientów RRmoto czekać będzie jedzenie w najlepszej cenie - bo za darmo. W menu klasyczne kiełbaski z grilla, włoska pizza z pieca i lody tajskie na ochłodę, a do tego kawa z ekspresu przez cały dzień. Przywdziej swój strój motocyklowy i ruszaj!

Motocyklowy stunt show – emocje na najwyższych obrotach!

Jedną z głównych atrakcji imprezy będzie unikalny pokaz stuntu w wykonaniu znanych i cenionych motocyklistów. Obejrzycie efektowne wheelie, stoppie, burnouty, a także skomplikowane tricki i przejazdy, które przyprawią o szybsze bicie serca. To niepowtarzalna okazja, żeby zobaczyć profesjonalistów w akcji, z bliska podziwiać ich umiejętności i poczuć klimat prawdziwego motocyklowego show.

Przed gdańskim oddziałem RRmoto zaprezentują się:

  • Maciej Dop - rekordzista Guinnessa,
  • Nikson - finalista International Stunt Competition Germany 2024.

Razem tworzą oni skład, który gwarantuje widowisko na światowym poziomie. Pokazy odbędą się w czterech turach o godzinach: 12:00, 14:00, 16:00 i 18:00. Jeśli chcesz zobaczyć pełne spektrum ewolucji zarezerwuj sobie cały dzień i wybierz najlepsze miejsce przy barierkach.

Gorące nocne fire show z Psycho Dolls

O godzinie 20:00 parking przed RRmoto rozbłyśnie ognistym fire show w wykonaniu grupy Psycho Dolls! To nie tylko pokaz tańca z ogniem – artystki łączą w swoich występach płonące pochodnie, miotanie ogniem i koła, tworząc spektakl pełen zmysłów i niepowtarzalnej energii.

Psycho Dolls to żeński zespół, działający na polskiej scenie, ale również występujący m.in. w Meksyku. Artystki łączą elementy tańca, akrobatyki i teatru ognia – często w klimacie burleski i ekspresyjnych show inspirowanych rockiem, fantastyką i popkulturą.

Symulatory wheelie i dachowania – sprawdź swoje umiejętności

W trakcie motopikniku do dyspozycji uczestników zostaną oddane także dwa symulatory wheelie, które pozwalają w pełni bezpiecznie poćwiczyć jazdę na jednym kole.

Dla żądnych mocniejszych wrażeń przygotowano również symulator dachowania – realistyczne doświadczenie ekstremalnej sytuacji drogowej. To solidna dawka adrenaliny w całkowicie kontrolowanych warunkach, ale także praktyczna lekcja bezpieczeństwa.

Pozostałe atrakcje motopikniku – coś dla każdego

Motopiknik RRmoto czeka również wiele dodatkowych atrakcji, które umilą czas zarówno dorosłym, jak i najmłodszym fanom dwóch kółek, w tym:

  • darmowe ozonowanie kasków, butów i rękawic motocyklowych – szybkie odświeżenie i higiena sprzętu,
  • strefa dostawców – możliwość sprawdzenia nowości rynkowych i złapania inspiracji do ulepszenia swojego zestawu,
  • przejażdżki minimotocyklem dla dzieci – bezpieczna frajda dla najmłodszych uczestników wydarzenia,
  • konkursy z nagrodami – okazja żeby zgarnąć motogadżety i pamiątki z pikniku.

Goście specjalni – #OGARmistrz, Barry Moto i ekipa Jednośladu

Dodatkowo zlot motocyklowy RRmoto uświetnią swoją obecnością goście specjalni:

  • #OGARmistrz Maciek z kanału Ćpiej Życie na swoim wiernym Ogarze Kuna,
  • wpadnie Barry Moto, popularny motovlogger i autor serii „Barry na używkach”,
  • nie może też zabraknąć duetu Tobiasz & Piotrek z Jednoślad.pl, dziennikarzy i testerów znanych m.in. z wyprawy do Nepalu i materiałów szkoleniowych.

Będzie to okazja do rozmowy, fotek i wymiany doświadczeń.

RRmoto Gdańsk - kim jest gospodarz?

Za sterami stoi RRmoto – jeden z najlepiej rozpoznawalnych sklepów motocyklowych w Polsce, który już od ponad dekady działa aktywnie w branży. Obecnie jest to sieć pięciu salonów w Gdańsku, Warszawie, Toruniu, Katowicach i Nowym Sączu. Każdy z nich to nie tylko sklep, ale też centrum regularnych spotkań dla całej motocyklowej społeczności.

W RRmoto znajdziesz setki modeli kasków, odzieży i akcesoriów motocyklowych, a wszystko od topowych marek takich jak Shima, HJC, Scorpion, Rebelhorn, Shoei czy Revit. To nie przypadek – RRmoto jest oficjalnym dystrybutorem wielu z tych firm.

Dodatkowo sklep stawia na nowoczesne rozwiązania, pomagające idealnie dopasować każdy element stroju: od kasku, przez kurtkę, aż po buty. Dzięki temu podejściu i zaangażowaniu w rozwój sceny motocyklowej, RRmoto to dzisiaj zaufany partner dla tysięcy motocyklistów w całej Polsce.

Wpadaj z ekipą!

Zlot motocyklowy w konwencji motopikniku to luźne, plenerowe spotkanie dla wszystkich: od beniaminów po wyjadaczy z tysiącami kilometrów w trasie. Wpadają ekipy, pary, rodziny z dziećmi – bo tu liczy się klimat i wspólna zajawka.

Zabierz znajomych, rodzinę i wpadajcie po sporą dawkę motocyklowych emocji. Przyjedź, zaparkuj, wrzuć coś na ruszt i spędź sobotę w towarzystwie zapalonych riderów i ekipy RRmoto.

Jeśli chcesz być na bieżąco z zapowiedziami i dodatkowymi aktywnościami, koniecznie zaglądaj też na stronę RRmoto.pl i oficjalny profil na Facebooku.

Adres sklepu RRmoto w Gdańsku:

RRmoto – największy sklep motocyklowy
ul. Przywidzka 10A, 80-174 Gdańsk
telefon: 504 504 831

Artykuł sponsorowany


Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: obserwerTreść komentarza: Pilnie zacznijcie oczyszczanie dna, od ujścia. Wystarczy lekki deszczyk, a poziom na Malborskiej, szybko się podnosi.Data dodania komentarza: 19.12.2025, 21:00Źródło komentarza: Nowe „oko” nad rzeką. Elbląg nie chce powtórki z powodziAutor komentarza: E..Treść komentarza: Tyle kamer i nic nie wiadomo jak do tego doszło.Data dodania komentarza: 19.12.2025, 16:40Źródło komentarza: Wypadek na Starym Mieście. 15-latek trafił do szpitalaAutor komentarza: PrawdaTreść komentarza: Takich inteligentnych inaczej jak ty trzeba deratyzowac.przez oglądanie sowieckiej republiki .która finansuje Putin można usłyszeć ile jest mowy nienawiści do zwykłego Polaka i codzienne jego opluwanie tylko dlatego że Polacy nie chcą popierac partii PiS.ktira chce wyprowadzić Polskę z UE.a putin sie.cieszy.pamietam jak za PiS była inflacja 18 proc.teraz tylko 4-5 proc.jakpaliwo kosztowało 8 PLN teraz na lecklercu 5'55 PLN.jak za PiSu rozkradano Polaków na słupy pisowskie czy naszemrane fundację PiS dla swoich.budzet PiS zostawił w 2023 na minusie.-250 mld oraz zadłużenie na ok 2-3 biliony.nie dziwota że teraz brakuje wszędzie kasy.to są fakty a nie kłamliwą pisowska propaganda.jakby PiS wygrałby wybory w 2027 to w razie agresji Rosji na Polskę oni poddasze nasz kraj putinowi bez jednego wystrzału.pamietajcie o tym.Data dodania komentarza: 17.12.2025, 10:47Źródło komentarza: Strajk w Elblągu. "Klienci bili brawo"Autor komentarza: aaaTreść komentarza: Zawsze mozesz zrobic zakupy w ruskim markecie. Wtedy Paliwo będziesz mial po 3,50Data dodania komentarza: 16.12.2025, 17:50Źródło komentarza: Strajk w Elblągu. "Klienci bili brawo"Autor komentarza: DeratyzacjaTreść komentarza: Czarno to widzę. Niemiecki sklep i premier w Polsce też jest niemiecki. A prawie trzy lata temu ten niemiecki premier przekonywał że jak on dojdzie do koryta to w portfelach bedzie wiecej, w sklepach bedzie taniej i w kazdym Polskim domu bedzie lepiej. Obiecywał też że gdy on zostanie premierem to paliwo bedzie po 5,19 z alitr. Dzis tankowałem za 6,21 za lytr. Ten niemiec okłamał wszystkich Polaków.Data dodania komentarza: 16.12.2025, 13:08Źródło komentarza: Strajk w Elblągu. "Klienci bili brawo"Autor komentarza: AteistkaTreść komentarza: Nic, zero, null. Neo wpuszczam obcych do domu. W dodatku szpicliData dodania komentarza: 16.12.2025, 11:38Źródło komentarza: Ile powinno być w kopercie dla księdza? Wierni podali, ile do niej włożą
Reklama