Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Food trucki opanują Elbląg

Już wkrótce ponownie na Bulwarze Zygmunta Augusta w Elblągu zagoszczą food trucki.
Food trucki opanują Elbląg

Zlot Food Trucków  odbędzie się  w Elblągu na Bulwarze Zygmunta Augusta w dniach 2-4 maja.

Reklama

Przez 3 dni na bulwarze Zygmunta Augusta Food Trucki zaserwują nam między innymi: Amerykańskie Burgery, Burrito, Quesadillas, Złote Paluchy Churros,  Frytki Belgijskie, Hotdogi,  Pad Thai, Tureckie kofty, Craftowe zapiekanki, Burgery z szarpaną wieprzowiną, Wenezuelskie Arepas oraz  Corn Dogi.

Food trucki będą czekać na Bulwarze Zygmunta Augusta w piatek, 2 maja od godziny 15:00 do 21:00, w sobotę (3 maja) od godziny 12:00 do 21:00, a w niedzielę (4 maja) od godziny 12:00 do godziny 19:00.

Co jeszcze będzie się działo w Elblągu podczas majówki? O tym już wkrótce.

ŁN

Ankieta: Gdzie w Elblągu zjemy najlepiej? Rusza kolejny plebiscyt czytelników!

Elbląg to miasto, które smakuje na wiele sposobów. Mamy tu klimatyczne restauracje, modne bistro, rodzinne knajpki i kuchnie z różnych stron świata. Jedni stawiają na klasykę – kotlet schabowy i rosół jak u babci. Inni wolą sushi, albo dania wegańskie. Ale która restauracja zasługuje na tytuł najlepszej w mieście?

To właśnie Ty zdecydujesz!

📣 Ruszamy z plebiscytem "Gdzie w Elblągu zjemy najlepiej?" – głosowanie trwa na stronie www.expresselblag.pl. Wybierz swój ulubiony lokal i pokaż, że w Elblągu naprawdę dobrze się je!

Studnia Smaków
12%   (439 głosów)
Restauracja Stara Karczma
3%   (103 głosy)
Restauracja Złote Jajo
1%   (36 głosów)
Piękny Widok Villa Bellevue
1%   (51 głosów)
Restauracja Kalinka
1%   (48 głosów)
Restauracja Starówka
1%   (26 głosów)
Pomidor cud-malina
3%   (100 głosów)
Restauracja Myśliwska
0%   (9 głosów)
Modosa Restauracja Azjatycka
1%   (54 głosy)
Restauracja Sowa
1%   (43 głosy)
Sąsiedzi
1%   (28 głosów)
Restauracja „Cztery Pory Roku”
1%   (25 głosów)
Restauracja Zmysły
5%   (182 głosy)
Restauracja Wiarus
4%   (143 głosy)
Greek Souvlak
1%   (36 głosów)
Kulinarny Bulwar
0%   (9 głosów)
Vegan Spot
0%   (8 głosów)
Figa ze smakiem - Bistro & Restauracja
3%   (97 głosów)
Restauracja Dom Królów
0%   (13 głosów)
Restauracja Metamorfoza
1%   (25 głosów)
Restauracja Propaganda
1%   (19 głosów)
Garam Masala
1%   (22 głosy)
Restauracja Chacha
0%   (7 głosów)
Restauracja Elblążanka
0%   (1 głos)
Tu się gotuje! Obiady domowe
0%   (13 głosów)
Smaki Azji viet-thai
0%   (13 głosów)
MASAO Sushi&Ramen Elbląg
1%   (28 głosów)
Tamago Sushi Bar
0%   (15 głosów)
Tokyo-Sushi
23%   (859 głosów)
Nobu Sushi
1%   (36 głosów)
Restauracja Miko Sushi&More
13%   (475 głosów)
Bistro Korytko, obiady domowe, imprezy okolicznościowe
2%   (89 głosów)
AGAWA Bistro
1%   (31 głosów)
Restauracja Hotelu Młyn
1%   (26 głosów)
Nowa Holandia - Grill Bar i Restauracja
1%   (44 głosy)
Amore Mio
3%   (94 głosy)
Focus Hotel Premium Elbląg
0%   (3 głosy)
Mango & Chilli
3%   (105 głosów)
Bar Kalinka
1%   (43 głosy)
7 Street - Bar & Grill - Elbląg
0%   (10 głosów)
Specjal Pub
1%   (33 głosy)
BECZKA
4%   (157 głosów)
Antalya - Turecka Restauracja
0%   (14 głosów)
Bistro Burger TATANKA
1%   (54 głosy)

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: kekeTreść komentarza: Jakiej narodowosci byli?Data dodania komentarza: 28.05.2025, 19:51Źródło komentarza: Awantura w CH Ogrody z nożem w tleAutor komentarza: KosmitaTreść komentarza: Dziś będzie o Jego Wysokości Kwaśnej Zielonej Cudowności. Uważam, że Zakiszony Ogór jest sam w sobie istną doskonałością. Można Go jednak kulinarnie podkręcić. Ja czynię to w następujący sposób: wystarczy Jego Kwaśną Zieloność skostkować do społu z cebulką, okruszyć grubo mielonym pieprzem i delikatnie skropić oleum rzepakowym. Istna poezyja dla podniebienia. Zapewniam, konsumpcja w takiej postaci Jego Cudowności wprawi nas w radosne odmienne stany świadomości. Jego Magiczna Moc objawi się w całej okazałości, wtedy już nic nas nie zezłości. A jakie jest Wasze zdanie w tej materii?Data dodania komentarza: 28.05.2025, 19:08Źródło komentarza: Rafał Trzaskowski odwiedzi ElblągAutor komentarza: .....Treść komentarza: Byle nie trzaskowski.... Tęczowy pachołek tuska i niemiecData dodania komentarza: 28.05.2025, 16:47Źródło komentarza: Rafał Trzaskowski odwiedzi ElblągAutor komentarza: KosmitaTreść komentarza: A kto Tobie LUDZIAKU kazał mieć dzieci? Teraz chcesz innych LUDZIAKÓW obarczać swoimi problemami? To chyba lekka przesada, jak tak można? Załatw Mu miejsce w przedszkolu, daj Mu mieszkanie i pracę. Tak, najlepiej od żłobka do nagrobka się wszystkimi opiekuj. WYKORZYSTYWAK jeden.Data dodania komentarza: 28.05.2025, 09:14Źródło komentarza: Elektroniczna rekrutacja do żłobków miejskich w ElbląguAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: Nie wiem jak mam to nazwać, człowiek goni do żłobka trzy dni po narodzinach aby tylko zapisać i dostać numerek, i po 9 miesiącach czekania informacja, że miejsce przepadło i teraz liczyć na cud, że się dostanie w tym terminie co miało. Komedia.. Ale to tylko uśmiechnięta polska.Data dodania komentarza: 27.05.2025, 21:29Źródło komentarza: Elektroniczna rekrutacja do żłobków miejskich w ElbląguAutor komentarza: kosmosTreść komentarza: grubooData dodania komentarza: 27.05.2025, 19:29Źródło komentarza: Nietypowa kradzież w Elblągu. Ktoś zwinął... koło ratunkowe
Reklama