Naturalny makijaż
To świetna alternatywa dla pełnych chemii kolorowych produktów. Świetnie, że sięgasz po organiczne specyfiki do pielęgnacji. Czemu nie zrobić tego samego z kosmetykami do make-upu? Producenci wychodzą naprzeciw Twoim oczekiwaniom, proponując artykuły powstające w zgodzie z naturą. Pozwól sobie na odrobinę luksusu, rozpieść swoją skórę i przywróć jej naturalny blask. Czego spodziewać się po mineralnych produktach do makijażu? Przede wszystkim innego zapachu i konsystencji niż w przypadku ich chemicznych odpowiedników. Martwisz się, że Twoja tłusta, skłonna do świecenia się skóra, będzie prezentowała się źle bez silikonowej bazy pod podkład lub utrwalacza? Nic z tego! Poznaj siłę drzemiącą w minerałach i glinkach, z których powstają produkty do makijażu polskiej firmy Annabelle Minerals.
.jpg)
Makijaż mineralny – czym jest i dlaczego warto go stosować?
Skład kosmetyków mineralnych bazuje w 100% na organicznych komponentach. Znajdziesz w nich: dwutlenek tytanu, tlenek cynku czy mikę. To świetny wybór w szczególności dla osób, które borykają się ze skórnymi problemami. Dzięki zawartości naturalnych elementów produkty te mają bardzo niski potencjał uczulający i drażniący. Prawda, że to świetna wiadomość? Sam proces aplikacji nie jest skomplikowany i na pewno nie wymaga od Ciebie profesjonalnych umiejętności. Kosmetyki mineralne możemy używać na dwa sposoby: na sucho lub mokro. Wysyp odpowiednią ilość produktu na sitko i nałóż go na twarz za pomocą specjalnego pędzla kabuki. Delikatnie przyciskaj aplikator do skóry, dzięki temu nakładany specyfik idealnie wtopi się w cerę. Jeśli wolisz stosować produkt na mokro, wystarczy, że zwilżysz lekko włoski pędzla. Dokładnie taki sam proces powtórz przy korektorze, różu czy rozświetlaczu. To dziecinnie proste! Do tego kosmetyki mineralne są niezwykle wydajne i nawet małe opakowanie starczy Ci na parę długich tygodni.
.jpg)
Polskie kosmetyki – Annabelle Minerals
Firmę parę lat temu założyła zafascynowana makijażem prawniczka – Anna Szczerba. Od tego czasu mineralne kosmetyki, opakowane w minimalistyczne słoiczki zyskały sobie wierne grono fanów w Polsce, jak i za granicą. Za co klientki pokochały Annablle Minreals? Za wegańskie receptury, ekologiczne pudełka i jakość w przystępnej cenie.
Wypróbuj produkty tej marki już teraz. Znajdziesz je w internetowej drogerii Makeup.pl: makeup.pl/brand/337571/.










![Znasz ich? Są poszukiwani przez policję. Zobacz nagranie [WIDEO] Znasz ich? Są poszukiwani przez policję. Zobacz nagranie [WIDEO]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-znasz-ich-sa-poszukiwani-przez-policje-zobacz-nagranie-wideo-1764935792.jpg)