"Kończy się pewien etap. (...) Nie ma nic stałego oprócz zmian. Pamiętajcie o tym przez całe swoje życie, bo taka noc, jak dzisiaj już się nigdy nie powtórzy, drugiego razu nie będzie. Za symboliczne 100 dni otwierają się przed Wami drzwi przyszłości - pięknej, nieznanej, może trudnej, ale na pewno bardzo ciekawej i inspirującej. Jestem przekonana, że zostaliście wyposażeni we wszystkie narzędzia, żeby stawiać czoło wyzwaniom dorosłego życia. Wasi cudowni rodzice, wspaniali nauczyciele i wszystkie osoby, które towarzyszą wam na co dzień i was wspierają wykonali fenomenalną pracę, żeby obudować was w przyszłość , która będzie dla was dobra"
- mówiła mówiła Hanna Szuszkiewicz, dyrektor Zespołu Szkół i Placówek Sportowych (IV LO).
"W życiu piękne są tylko chwile, doceniajcie je, tak jak dzisiejszy wieczór"
- dodała Hanna Szuszkiewicz.
Poniżej galeria zdjęć, którą wykonał dla nas Jakub Sawicki/ArtFusion.
Łukasz Nosarzewski
![Tak się bawi IV LO w Elblągu [FOTO] Tak się bawi IV LO w Elblągu [FOTO]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/xl-tak-sie-bawi-iv-lo-w-elblagu-foto-1737799576.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze