Intensywne opady śniegu - alert 1 stopnia
Prognozowane są opady śniegu powodujące przyrost pokrywy śnieżnej o 10 cm do 20 cm.
Ostrzeżenie obowiązuje od 10 stycznia godziny 21:00 do 11 stycznia, godziny 21;00.
Oblodzenie - alert 1 stopnia
Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu powodujące ich oblodzenie. Temperatura minimalna około -2°C, temperatura minimalna przy gruncie około -3°C. Ujemna temperatura utrzymywać się będzie miejscami przez cały dzień.
Ostrzeżenie jest ważne od 10 stycznia godziny 16:00 do 11 stycznia, godziny 9:00.
Silny wiatr - alert 1 stopnia
Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 40 km/h, w porywach do 70 km/h, z północnego zachodu i północy.
Ostrzeżenie jest ważne od 11 stycznia, godziny 6:00 do godziny 19:00
Zawieje/zamiecie śnieżne - alert 1 stopnia
Prognozowane są zawieje i zamiecie śnieżne spowodowane opadami śniegu i wiatrem o średniej prędkości do 40 km/h, w porywach do 70 km/h, z północnego-zachodu i zachodu.
Ostrzeżenie jest ważne od 11 stycznia godziny 6:00 do godziny 19:00.
ŁN




![Zderzenie na Grunwaldzkiej. Zobacz, jak do niego doszło [FILM] Zderzenie na Grunwaldzkiej. Zobacz, jak do niego doszło [FILM]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-zderzenie-na-grunwaldzkiej-zobacz-jak-do-niego-doszlo-film-1773989771.jpg)







Napisz komentarz
Komentarze