Gotowi na ekstremalne wrażenia? To będzie prawdziwa gratka dla każdego, kto kocha adrenalinę i jazdę po leśnych trasach. O ścieżce rowerowej MTB w Elblągu, która powstaje z inicjatywy zapaleńców kolarstwa górskiego w Elblągu rozmawiamy z Agnieszką Siemież, pomysłodawczynią projektu i zawodniczką MTB oraz Piotrem Czernielem, trenerem kolarstwa górskiego w klubie Energa MKS Truso Elbląg.
Reklama
Data dodania:
17.09.2024 11:05
WIĘCEJ OD EXPRESS ELBLĄG:
Przejdź do kategorii
Komunikaty Rabaty Express Elbląg Poleca Klub Przyjaciół Elbląga Retro tv 20 lat temu Elbląg na dużym ekranie Na sygnale Tym żyje internet Moto Express Pieniądze elblążan Teraz w Elblągu Polityka Inwestycje Elbląski Facebook Elbląski Instagram SPORT Teraz w regionie Polska i Świat Produkcja Audycje KULTURA PODCAST DLA FIRM - reklama lokalna Promocja Polityki Spójności Unii Europejskiej BIZNES PRZY STOLE - wszystko dla PrzedsiębiorcyPRZECZYTAJ TAKŻE
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze