Ma to związek z konsolidacją usług pediatrycznych, czyli doporowadzenia do świadczenia w jednym miejscu opieki medycznej dzieci i młodzieży do 18 r. ż która dotychczas realizowana była w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu. Przypomnijmy, że w Szpitalu Miejskim w lipcu po modernizacji oddany został oddział pediatryczny. Działa tam również oddział chirurgii dziecięcej.
Więcej o nowym oddziale przeczytasz TU.

Napisz komentarz
Komentarze