Warto wspomnieć, że do Szpitala Miejskiego trafiło również trzynaście łóżek od Fundacji Ronalda McDonalda. Będą one służyć rodzicom, którzy czuwają przy swoim dziecku przez cały czas jego hospitalizacji. Nowy oddział funkcjonuje od 1 lipca. Obecnie przebywa na nim 20 pacjentów.
Więcej w materiale VIDEO
AG

Napisz komentarz
Komentarze