Szpital Miejski św. Jana Pawła II przejmie usługi medyczne z:
- Oddział pediatryczny z Pododziałem Neurologiczno-Rehabilitacyjnym
- Odział niemowlęcy
- Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna dla Dzieci (do 18 roku życia)
- Poradnia Neurologiczna i Padaczkowa dla Dzieci
Od 1 lipca wszystkie osoby wymagające świadczeń zdrowotnych w powyższych obszarach należy zgłaszać bezpośrednio do Szpitala Miejskiego św. Jana Pawła II przy ulicy Komeńskiego.
Zmiana ta ma na celu zapewnienie kompleksowej opieki pediatrycznej dla najmłodszych pacjentów w jednym miejscu.

Napisz komentarz
Komentarze