Do wspomnianej kradzieży słuchawek doszło w maju tego roku. W sobotę ten sam 42-letni mężczyzna odwiedził sklep ponownie i został rozpoznany przez pracownika ochrony. Po mężczyznę przyjechał wezwany na miejsce policyjny patrol.
W konsekwencji 42-latek przyznał się do kradzieży. Policjantom tłumaczył, że do Elbląga przyjechał w sobotę i planował wyjechać w niedzielę. Jak ustalili policjanci mężczyzna był wielokrotnie notowany za kradzieże w sklepach na terenie Polski.
Za kradzież w Elblągu odpowie przed sądem. Zgodnie z Kodeksem Karnym może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.
nadkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy

![W Elblągu trwa magiczny czas. Co się będzie działo w sobotę? [PROGRAM] W Elblągu trwa magiczny czas. Co się będzie działo w sobotę? [PROGRAM]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-w-elblagu-trwa-magiczny-czas-co-sie-bedzie-dzialo-w-sobote-program-1764969987.jpg)
![Na Starym Mieście rozbłysła choinka [FOTO I WIDEO] Na Starym Mieście rozbłysła choinka [FOTO I WIDEO]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-na-starym-miescie-rozblysla-choinka-foto-i-wideo-1764954866.jpg)

![Znasz ich? Są poszukiwani przez policję. Zobacz nagranie [WIDEO] Znasz ich? Są poszukiwani przez policję. Zobacz nagranie [WIDEO]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-znasz-ich-sa-poszukiwani-przez-policje-zobacz-nagranie-wideo-1764935792.jpg)




![Jarmark Bożonarodzeniowy w Elblągu. Co się będzie działo? [PROGRAM] Jarmark Bożonarodzeniowy w Elblągu. Co się będzie działo? [PROGRAM]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-jarmark-bozonarodzeniowy-w-elblagu-co-sie-bedzie-dzialo-program-1763919684.jpg)


Napisz komentarz
Komentarze