Apteka funkcjonująca na terenie Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu w dniach od 19 do 30 maja będzie nieczynna.
W tym okresie, w aptece prowadzonej przez podmiot zewnętrzny, prowadzone będą prace remontowe.
.jpg)
Red.

Apteka funkcjonująca na terenie Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu w dniach od 19 do 30 maja będzie nieczynna.
W tym okresie, w aptece prowadzonej przez podmiot zewnętrzny, prowadzone będą prace remontowe.
.jpg)
Red.
Przejdź do kategorii
Komunikaty Rabaty Express Elbląg Poleca Klub Przyjaciół Elbląga Retro tv 20 lat temu Elbląg na dużym ekranie Na sygnale Tym żyje internet Moto Express Pieniądze elblążan Teraz w Elblągu Polityka Inwestycje Elbląski Facebook Elbląski Instagram SPORT Teraz w regionie Polska i Świat Produkcja Audycje KULTURA PODCAST DLA FIRM - reklama lokalna Promocja Polityki Spójności Unii Europejskiej BIZNES PRZY STOLE - wszystko dla Przedsiębiorcy
Napisz komentarz
Komentarze