W tym szczególnym okresie, Witold Wróblewski, Prezydent Miasta Elbląg, pragnie złożyć wszystkim mieszkańcom oraz gościom miasta serdeczne życzenia.
--- materiał sponsorowany ---
Reklama
Świąteczne Życzenia od Prezydenta Miasta Elbląg, Witolda Wróblewskiego
Wraz z nadejściem świąt, czas zwolnić, zatrzymać się na chwilę i zastanowić nad tym, co w życiu najważniejsze. Święta Wielkanocne to wyjątkowy czas w roku, kiedy możemy pozwolić sobie na chwilę refleksji, spokoju i radości w gronie najbliższych. To również okazja, aby pamiętać o tych, którzy potrzebują naszej pomocy i wsparcia.
- 28.03.2024 12:11
Data dodania:
28.03.2024 12:11
WIĘCEJ OD EXPRESS ELBLĄG:
Przejdź do kategorii
Komunikaty Rabaty Express Elbląg Poleca Klub Przyjaciół Elbląga Retro tv 20 lat temu Elbląg na dużym ekranie Na sygnale Tym żyje internet Moto Express Pieniądze elblążan Teraz w Elblągu Polityka Inwestycje Elbląski Facebook Elbląski Instagram SPORT Teraz w regionie Polska i Świat Produkcja Audycje KULTURA PODCAST DLA FIRM - reklama lokalna Promocja Polityki Spójności Unii Europejskiej BIZNES PRZY STOLE - wszystko dla PrzedsiębiorcyPRZECZYTAJ TAKŻE
Reklama
Reklama
Reklama